Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
381.977
-2.03%
18ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 18 C

  Almanya'nın en seksi kadını Sıla Şahin

  Almanya'da oyunculuk yapan Sıla Şahin, Almanya'nın en seksi kadını seçildi.
  • 22.10.2012 - 11:56
  Almanya'nın en seksi kadını Sıla Şahin

  Almanya nın en seksi kadını Sıla Şahin #1

  Alman özel televizyonu RTL'de yayınlanan “İyi Günler, Kötü günler” (Gute Zeiten, Schlechte Zeiten) adlı televizyon dizisinin başarılı oyuncusu Sıla Şahin Almanya'nın en seksi kadını oldu.

  Almanya'da ilk kez düzenlenen German Soap Award 2012 yarışmasını “En seksi kadın” dalında Türk kökenli oyuncu 26 yaşındaki Sıla Şahin'in kazandığı açıklandı. Türk kökenli başarılı oyuncu Şahin diğer ünlü rakiplerini internet üzerinden hayranlarından aldığı oylarla geride bırakarak bu ödülün sahibi oldu. Ödül töreni 26 Ekim'de Berlin'de yapılacak.

  "ÖDÜL, YERİMİ PEKİŞTİRDİ"

  Yarışmayı kazandıktan sonra duygularını DHA’ya anlatan Sıla Şahin, “Bu önemli ödülü kazanmak beni oldukça sevindirdi. Geçtiğimiz yıl da Tv Digital tarafından 'Soap Kraliçesi' seçilmiştim. Bu yılki Soup Awand'ı kazanmam ise yerimi pekiştirdi” dedi.

  "GELECEĞİMİ TÜRKİYE'DE İNŞA ETMEK İSTİYORUM"

  Önümüzdeki dönemde kariyerine Türkiye'de devam etmeyi düşündüğünü de açıklayan Sıla Şahin şöyle konuştu: “Almanya'da her şey çok iyi gidiyor, ama artık kariyerimin geleceğini Türkiye'de inşaa etmek istiyorum. Bu yıl benim için çok yoğun geçecek ve başarı çizgimi sürdürmek istiyorum. Bu önemli ödülün yabancı kökenli birine verilmesi artık nereden nereye geldiğimizi ve kendimizi artık bu ülkede ispatladığımızı gösteriyor. Bu sektörde çalışan tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum.”

  "AİLEMİN DESTEĞİ ÖNEMLİ"

  Başarılarında ailesinin desteğinin önemli bir rolü olduğunu da sözlerine ekleyen Şahin, “Dönüp geriye baktığımda buraya gelmemdeki en büyük rol ailemin bana verdiği destekten geçiyor. Tabi gerek Türk gerekse Alman basınının da destekleri yadsınamaz. Ayrıca buradan yüz binleri aşan ve beni destekleyen herkese sevgilerimi gönderiyorum” şeklinde konuştu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir