Euro
10.1378
0.78%
Dolar
8.631
1.23%
Altın
486.54
1.25%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
410.667
1.23%
25ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 25 C

  Fransızlara göre Türk inşaat sektörü batıyor

  Geçtiğimiz yıl Afrin'de teröristlere çimento desteği veren Fransızların haber ajansı, şimdi de Türk inşaat sektörünün batmakta olduğunu yazdı.
  • Haber Merkezi
  • 11.01.2019 - 09:59
  Fransızlara göre Türk inşaat sektörü batıyor

  Dünyada ve Türkiye'de 2018 yılında ekonomik dalgalanma birçok sektörü olumsuz etkilerken, Türkiye'nin önemli sektörlerinden olan inşaat da bundan nasibini aldı.

  Bir duraklama dönemi geçiren inşaat sektörü, düzenlediği kampanyalarla hem projelere devam ediyor hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

  FRANSIZLARIN OPERASYONU

  Tüm dünyada ekonomik durgunluk yaşanırken, Sarı Yelekliler ile uğraşan Fransızlar, Türk inşaat sektörünün batmakta olduğunu yazdı. Fransa merkezli basın kuruluşu AFP'nin haberinde; Türkiye'deki projelerin durduğu, inşaatların devam etmediği belirtildi.

  GEÇTİĞİMİZ YIL YPG'YE ÇİMENTO DESTEĞİ VERMİŞLERDİ

  Geçtiğimiz yıl ise Zeytin Dalı Harekatı sırasında bir Fransız inşaat şirketi, Afrin'deki YPG'li teröristlere çimento desteği vermiş, kazdıkları tünellerin duvarlarını kaplamalarına yardımcı olmuştu.

  MACRON DA DESTEĞİNİ ESİRGEMİYOR

  Öte yandan ABD'nin Suriye'den çekilme kararının ardından, Fransa Cumhurbaşkanı Macron da bölgede kalarak YPG'ye destek vermek istediklerini ifade etmişti.

  Fransa'da istenmeye adam: Macron haberi
  Fransızlara göre Türk inşaat sektörü batıyor #1

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir