Euro
10.1198
0.79%
Dolar
8.5321
0.68%
Altın
497.05
0.62%
Borsa
1.415
0.11%
Bitcoin
324.099
1.36%
33ºC
İstanbul
Güneşli 33 C

  Yeni doğan bebeğe vaftiz sırasında şiddet uygulayan papaz

  Rusya'da yeni doğan bebeğin vaftiz töreninde, kilise papazının çocuğa uyguladığı şiddet nedeniyle vücudunda morluklar ve iç organlarında zedelenme meydana geldi.
  • İHA
  • 12.08.2019 - 01:08
  • Güncelleme : 12.08.2019 - 01:08
  Yeni doğan bebeğe vaftiz sırasında şiddet uygulayan papaz

  Leningrad bölgesine bağlı Gatçina şehrinde bulunan Marienburg Kilisesi’nde yaşanan olayda papazın çocuğa şiddeti aileyi şoka uğrattı. Anne ve baba aileleriyle birlikte kilisenin papazına müracaat ederek ücretli bir şekilde çocuğun vaftiz edilmesini istedi.

  Yeni doğan bebeğe vaftiz sırasında şiddet uygulayan papaz

  ANNE VE PAPAZIN KOLLARI ARASINDA EZİLDİ

  Olay şu şekilde gerçekleşti:

  "Pazar ayininden sonra aile bir araya geldi. Papazda hazırlıklarını tamamladıktan sonra vaftiz törenine başladı. Papaz çocuğu vaftiz suyuna batırmaya başlayınca çocuk ağlamaya ve suya girmeye direnmeye başladı. Papaz çocuğun direnci karşısında çocuğu silkelemeye ve suya sokmaya çalıştı. Çocuğun papaza karşı mücadelesinden sonra anne çocuğu papazın elinden almaya çalıştı. Papaz vaftizi bitirmek için çocuğu anneye vermek istemedi. Anne ve papaz arasında anlık olarak çocuğu alma kavgası başladı. Çocuk, anne ve papazın kolları arasında ezildi. Son hamlesini yapan papaz, çocuğu vaftiz suyuna sokmayı başardı."

  Yeni doğan bebeğe vaftiz sırasında şiddet uygulayan papaz #1

  VÜCUDUNDA MORLUK, İÇ ORGANLARINDA ZEDELENME OLDU

  Bu olayın ardından aile hemen polisi ve sağlık ekiplerini aradı. Ambulans kiliseye giderek çocuğu hastaneye kaldırdı. Polis ise rapor tutarak kamera görüntülerini aldı. Çocuğun ilk belirlemelere göre vücudunda morluklar ve iç organlarında zedelenmeler meydana geldiği öğrenildi. Çocuğun hastanede tedavisine devam edilirken aile, papazdan şikâyetçi oldu.

  Olayla ilgili her 2 tarafın da ifadelerinin alındığı ve soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir