Petrol
112.71
0.23%
Euro
17.4201
0.19%
Dolar
16.6836
0.27%
Altın
973.33
0.03%
Borsa
2392
-0.41%
Bitcoin
321.502
-4.85%
26ºC
İstanbul
Çok bulutlu 26 C

  Beyaz Saray'da kadınların güç kavgası

  ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump ile Trump'ın ilk eşinden olan kızı Ivanka arasında, Beyaz Saray'daki güç mücadelesinin soğuk rüzgarları esiyor.
  • Haber Merkezi
  • 13.11.2018 - 11:21
  Beyaz Saray'da kadınların güç kavgası

  ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump ile Trump'ın ilk eşinden olan kızı Ivanka arasında soğuk rüzgarlar estiği, Trump'ın danışmanlığını üstlenen Ivanka'nın Melania'nın Afrika'ya gerçekleştirdiği ziyaretin benzerini gerçekleştirmek istediği belirtilirken, Melania'nın Trump'ın bazı ziyaretlere kendini yerine Ivanka'yı götürmesine tepkili olduğu iddia edildi.

  Beyaz Saray da kadınların güç kavgası #1

  MELANIA TEPKİLİ

  First Lady ile Ivanka arasındaki gerilimin Beyaz Saray çalışanlarını da zora soktuğu ifade edilirken, Beyaz Saray çalışanları bu iddiaları yalanladı. Melania ile Ivanka'nın yalnızca özel günlerde ve ziyaretlerde yan yana görülmesi ise dikkat çekiyor.

  Donald Trump'ın eşi Melania Trump-FOTO GALERİ

  Donald Trump'ın kızı Ivanka Trump-FOTO GALERİ

  IVANKA İLE GÜÇ SAVAŞI

  ABD basını, Başkan Donald Trump'ı olduğu kadar kızı Ivanka'yı çoğu zaman sert bir dille eleştiriyor. ülkesinin İsrail Büyükelçiliği’ni Tel Aviv’den Kudüs’e taşıma kararı almasının ardından açılışa gidip Gazze'de hayatını kaybedenlere karşın kahkahalar atan Ivanka için 'Babasının küçük gulyabanisi' başlığı atılmıştı.

  Trump'ın Beyaz Saray eski baş stratejisti Steve Bannon da Ivanka ile eşi Jared Kushner'a 'Javanka' diyerek eleştirmiş, Ivanka'yı dışarıya haber sızdırmakla suçlamıştı.

  Beyaz Saray da kadınların güç kavgası #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir