Bu para çıldırtır

Bu para çıldırtır

İNGİLİZ çift Adrian ve Gillian Bayford, EuroMillions'tan 148 milyon sterlin (417.7 milyon TL) kazanarak, ülkede bu zamana kadar lotodan en büyük ikramiyeyi kazanan ikinci kişi oldu.

Q7 ALIP KANADA'DA TATİL YAPACAKLAR

İngiltere'nin en zengin 516. kişisi unvanına da kavuşan çiftten 41 yaşındaki Adrian Bayford Suffolk bölgesinde ikinci el bir müzik aletleri satan dükkân işletirken, 40 yaşındaki karısı Gillian ise bir hastanede çalışıyor. Adrian, kazandıkları parayla ilk olarak Kanada'da tatil yapmak, Gillian'ın ise bir Audi Q7 almak istediğini söylüyor.

PİZZA YEMEK İÇİN YETERLİ PARAMIZ VAR MI

4 yaşında bir erkek ve 6 yaşında bir kızları olan çiftin kızları ise lotodan para kazandıklarını duyunca annesine, “Pizza yemek için yeterli paramız var mı?” diye sormuş. Çift bu olaya kahkahalarla güldüklerini söylüyor. Adrian'ın loto biletini aldığı bayi çalışanları ise Adrian Bayford'un her cuma gelerek loto bileti ve çocukları için şekerleme aldığını söyledi. İngiltere'de bugüne kadar piyangodan kazanılan en büyük ikramiye, geçen yıl Colin ve Christine Weir çiftine çıkmıştı. Weir Ailesi, 161 milyon sterlinlik (453.3 milyon TL) ikramiyenin sahibi olmuştu.