Euro
15.2529
-0.12%
Dolar
13.4693
-0.02%
Altın
798.32
0.60%
Borsa
2011
0.00%
Bitcoin
488.400
0.20%
-2ºC
İstanbul
Çok bulutlu -2 C

  Carla Bruni ile Sarkozy bebek bekliyor

  Sarkozy ile Bruni'nin seçimlerden sonra ayrılacağı iddia edilmişti. Ancak çiftin yeni bir bebek beklediği belirtildi.
  • 29.06.2012 - 17:44
  Carla Bruni ile Sarkozy bebek bekliyor

  Carla Bruni ile Sarkozy bebek bekliyor #1

  Fransa'nın eski First Lady'si Carla Bruni'nin üçüncü çocuğuna hamile olduğu iddia edildi. Carla Bruni-Nicolas Sarkozy çifti geçen yıl bir bebek sahibi olmuştu.

  Carla Bruni'nin hamileliğiyle ilgili iddiaları Fransız "Closer" dergisi ortaya attı. Doktorların 44 yaşındaki Carla Bruni'ye ileri yaştaki hamileliğin risklerinden dolayı "sürekli dinlenme" tavsiye ettiği belirtildi.

  MEĞER ÇOCUK YETİŞTİRECEKLERMİŞ

  Derginin haberinde, "Birkaç haftadır insanlar Carla'nın Guilia'dan kalan doğum kilolarını veremediğini söylüyordu. Ancak gerçek ortaya çıktı: Carla Bruni-Sarkozy yine hamile. Karnı o kadar yuvarlak ki artık saklayamıyor" denildi.

  Haberde ayrıca, Carla Bruni'nin Guilia'dan sonra "doğum depresyonu", Sarkozy'nin seçimleri kaybetmesinden sonra da "cumhurbaşkanlığı depresyonu" yaşadığı belirtilerek, "Herkes Sarkozy'nin emekliliğinden sonra ne yapacaklar diye merak ediyordu. Meğer çocuk yetiştireceklermiş" ifadesine yer verildi.

  CARLA'NIN ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞU

  Eğer söylentiler doğruysa, bu bebek 44 yaşındaki Carla Bruni'nin üçüncü çocuğu olacak.

  Carla Bruni'nin geçtiğimiz Eylül ayında doğan Guilia'nın yanı sıra felsefe profesörü Raphael Enthoven'la olan birlikteliğinden 11 yaşında Aurelian isimli bir oğlu bulunuyor.

  Sarkozy'nin ise 1996'da boşandığı Marie-Dominique Culioli ile olan evliliğinden Pierre ve Jean isminde iki oğlu var.


  Görüş Bildir