Euro
15.2748
0.86%
Dolar
13.4559
0.59%
Altın
793.6280
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
528.463
-8.89%
2ºC
İstanbul
Yoğun kar 2 C
  CIA Başkanı masa altında cinsel ilişkiye girmiş

  CIA Başkanı masa altında cinsel ilişkiye girmiş

  Yasak aşkı ortaya çıktıktan sonra CIA Başkanlığı'ndan istifa eden Petraeus'un fantezileri ABD basınına düştü..
  • 12.11.2012 - 15:33

  CIA Başkanı masa altında cinsel ilişkiye girmiş #1

  CIA Başkanı Petraeus, Broadwell ile yaşadığı yasak aşk ortaya çıkınca olayın kapanması için istifa etti. Ancak ikilinin yaşadıklarıyla ilgili çarpıcı iddialar var ABD’nin Merkezi Haberalma Teşkilatı’nın (CIA) direktörü CIA Başkanı David Petraeus, Paula Broadwell ile yaşadığı evlilik dışı ilişki nedeniyle önceki gün görevinden istifa etmişti.

  E-POSTA YAZIŞMALARI ORTAYA ÇIKARDI

  Eski bir subay olan gazeteci-yazar Broadwell ile CIA Başkanı’nın ilişkisi, FBI’ın ikilinin e-posta yazışmalarını incelemesi üzerine ortaya çıkmıştı.

  Gazeteci Ronald Kessler ise, FBI’ın bulduğu e-posta mesajlarında ikili arasında ilginç fantaziler yaşandığını öne sürdü. Kessler’in iddiasına göre ikili arasındaki mesajlarda, ‘masa altında seks’ten bahsediyordu.

  GOOGLE'DA EN ÇOK ARANAN İSİM OLDU

  Bu arada CIA Başkanı David Petraeus’un istifa etmesine neden olan Paula Broadwell, ‘Google’da son üç günde en çok aranan kişi oldu. Associated Press’in belirttiği iki kaynağa göre cuma günü geç saatlerden itibaren Broadwell hakkında 1 milyondan fazla arama yapıldı.

  İKİNCİ KADIN KORKUNCA SKANDAL DEŞİFRE OLDU

  Bir yıl Afganistan'da Petraeus'un özel konuğu olarak kalan yazar metres Paula Broadwell, Jill Kelley adlı bir diğer kadını "rakip" olarak görünce, "bir gün ABD Başkanı olacak" denilen CIA Başkanı'nın düşüş süreci başladı. "Petraeuslar'ın aile dostu" diye nitelenen Jill Kelley, aldığı bazı e-mail mesajlarından korkmaya başlayınca FBI'ya gitti. Jill Kelley'nin bir aile dostu mu yoksa diğer metres mi olduğu ise henüz açıklık kazanmış değil. Lübnan asıllı bir aileden gelen Jill Kelley, Florida'daki Mc Dill Üssü'nde çalışıyor. Petraeus, CENTCOM Komutanı olarak aynı üste görev yapmıştı.


  Görüş Bildir