Euro
15.2371
-0.42%
Dolar
13.4622
-0.33%
Altın
797.6930
-0.35%
Borsa
1910
-5.02%
Bitcoin
496.858
2.02%
-0ºC
İstanbul
Çok bulutlu -0 C
  CIA Başkanı'nı istifa ettiren kadın Broadwell çıktı - Video

  CIA Başkanı'nı istifa ettiren kadın Broadwell çıktı - Video

  CIA Başkanı'nın, kendisi ile yaşadığı yasak aşktan dolayı istifa etmesine neden olan kadın ünlü ABD'li yazar çıktı.
  • 10.11.2012 - 04:43

  CIA Başkanı nı istifa ettiren kadın Broadwell çıktı - Video #1

  ABD Merkezi Haberalma Örgütü CIA'nın Başkanı David Petraeus'un evlilik dışı ilişki yaşayan kadının, Petraeus'un da biyografisini yazan Amerikalı ünlü yazar Paula Broadwell olduğu ortaya çıktı.

  FBI SORUŞTURMA BAŞLATTI

  Amerikan Federal Soruşturma Bürosu FBI, Petraeus ile ilişki yaşadığı belirlenen yazar Paula Broadwell hakkında soruşturma başlattı. Yetkililer, soruşturma sonucu herhangi bir ceza öngörülmediğini, FBI ajanlarının, yazar Broadwell'den, yaşadıkları ilişki sırasında CIA Baskani Petraeus'tan herhangi bir gizli bilgi alıp almadığını öğrenmeye çalıştıklarını açıkladı.

  E-MAILLERLE AÇIĞA ÇIKTI

  Adının açıklanmasını istemeyen bir Amerikalı yetkilinin verdiği bilgilere göre, biyografi kitabını yazan Harp Akademisi ve Harvard Üniversitesi mezunu Paula Broadwel ile CIA Başkanı 60 yaşındaki David Patraeus'un yaşadığı kaçamak, FBI'nın Petraesu'un emaillerini incelemesiyle su yüzüne çıktı.

  CIA BAŞKANI'NI İSTİFA ETTİREN KADIN

  CIA Başkanı nı istifa ettiren kadın Broadwell çıktı - Video #2

  Federal Soruşturma Bürosu FBI'nın, "General David Patraeus'un Eğitimi" adlı biyografi kitabını yazan Paula Broadwell'in, CIA Başkanı'nın email adresine gizlice girmeye çalıştığını belirlediği belirtildi.

  İSTİFA ETTİ

  Türkiye'de "çuvalcı general" olarak tanınan CIA Baskani David Petraeus, evlilik dışı ilişki yaşadığını gerekçesiyle dün görevinden istifa etti. ABD Başkanı Barack Obama, evlilik dışı ilişki yaşadığını kabul eden Petraeus'un istifa mektubunu kabul etti.

  CIA Başkanı nı istifa ettiren kadın Broadwell çıktı - Video #3

   


  Görüş Bildir