Euro
10.366
0.55%
Dolar
8.8419
0.91%
Altın
498
1.45%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
374.824
-3.68%
18ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 18 C

  Diş temizleme kiti kullanan gencin çenesinin altı delindi

  İngiltere'de ünlü bir markanın diş temizleme kitini satın alan Jake Barrett isimli gencin kullanım sonucunda çenesinin altı delindi.
  • Ajanslar
  • 14.08.2015 - 15:50
  Diş temizleme kiti kullanan gencin çenesinin altı delindi

  İngiltere'de yaşayan Jake Barrett isimli genç adam ünlü bir markanın diş temizleme kitini satın aldı. Amacı evde kendi başına dişlerini beyazlatmaktı. Ancak diş beyazlatma kiti 22 yaşındaki Barret'a öyle zarar verdi ki çenesinin altında boşluk açıldı.

  Diş temizleme kiti kullanan gencin çenesinin altı delindi #1

  MİDESİNDE PATLAMA İHTİMALİ OLUŞTU

  Barret kiti kullandıktan 48 saat sonra dilinin altında sancı veren bir kist hissetti. Birkaç gün sonra doktora başvuran genç adamdaki kistin tamamen zehir dolu olduğu ve midesinde de patlama ihtimali olduğu ortaya çıktı.

  Diş temizleme kiti kullanan gencin çenesinin altı delindi #2

  AMELİYAT OLMASAYDI ÖLEBİLİRDİ

  Doktorlar üzüm büyüklüğünde kistin içinin hidrojen peroksit denilen kimyasal ile dolu olduğunu belirledi. 3 saatlik bir operasyon geçiren genç adamın çenesinin altındaki kist zor bir operasyonla tahliye edildi. Doktorlar eğer ameliyat olmasaydı bu kistin ölümcül bir yerde patlayabileceğini söyledi.

  Diş temizleme kiti kullanan gencin çenesinin altı delindi #3

  "TEHLİKELİ OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNMEDİM"

  Barret dişlerini beyazlatmak uğruna 6 gün boyunca bu acıya katlandığını ve antibiyotiklerle ağrısını dindirmeyi denediğini belirtti, "Hollywood gülümsemesine sahip olmayı o kadar çok istiyordum ki tehlikeli olabileceğini düşünmedim" dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir