Euro
10.0691
0%
Dolar
8.4677
0.14%
Altın
498.07
0.18%
Borsa
1.392
0%
Bitcoin
335.176
-1.25%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C

  Doğmamış bebek babasını arıyor

  Almanya'nın başkenti Berlin'de, çöp kutusuna yapıştırılan bir ilanla doğmamış bebeğin babası aranıyor.
  • 22.02.2012 - 18:10
  Doğmamış bebek babasını arıyor

  Doğmamış bebek babasını arıyor #1

  Alman Bild Gazetesi'nin internet sitesinde yer verdiği bir habere göre, Berlin'de kimliği belirsiz bir annenin, karnındaki bebeği için çöp kutusuna yapıştırdığı ilanın dikkat çektiği belirtildi.

  Henüz anne karnındaki bebek adına yazılmış ve çöp kutusuna yapıştırılmış ilan, 'Babam Sebastian'a başlığıyla görenleri şaşırtıyor.

  ULTRASON FOTOĞRAFIYLA AFİŞ

  Kendi cinsiyeti ve annesinin kimliğinin yazılmadığı ilanda, 30 Ocak'ta ultrasonla çekilmiş bir fotoğrafına yer verilmiş bebeğin babasının Sebastian olduğu yazıldı.

  Babasını arayan bebek adına hazırlanan ilanda, 'benim de babam tarafından sevilmeye ihtiyacım var, bizi yalnız bırakıp gittiğin için annem çok kızgın ve bunun içinde beni aldırmayı bile düşünmüş. Ama ben karnını tekmeleyerek yaşamak istediğimi hissetdirdim ve annem de bundan vazgeçti. Yaşamak ve babamı tanımak istiyorum' şeklindeki çağrıya yer verildi.

  Haberde, günlerdir sokakta bu ilanı okuyan binlerce insan arasında, bebeği tarafından aranan baba Sebastian'ın kendisi olduğunu acaba anlayabildi mi yorumu yapıldı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir