Euro
11.1924
1.02%
Dolar
9.6026
1.08%
Altın
553.67
1.55%
Borsa
1.48
1.68%
Bitcoin
582.987
-0.51%
13ºC
İstanbul
Hafif yağmur 13 C
  Donald Trump: Bütün dünya bize gülüyor

  Donald Trump: Bütün dünya bize gülüyor

  Sık sık Joe Biden'ı eleştiren ABD'nin eski başkanı Donald Trump, "Ülkemiz rezil olmuş durumda. Bütün dünya bize gülüyor" dedi.
  • Haber Merkezi
  • 26.09.2021 - 23:30
  • Güncelleme : 27.09.2021 - 09:06

  Geçtiğimiz sene çalkantılı bir seçim zamanı yaşan ABD'de Joe Biden, Donald Trump karşısında kazanarak yeni ABD Başkanı olmuştu.

  Seçimin ardından birçok mecrada seçimin şaibeli olduğunu dile getiren Trump, 8 Ocak tarihinde yaptığı konuşma ile Kongre Baskını'nı tetikleyerek dünya gündemine oturmuştu.

  BİDEN'IN, ABD TARİHİNİN EN BECERİKSİZ BAŞKANI OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ

  Biden'ın başkanlık koltuğuna oturmasından bu yana politikalarını eleştiri yağmuruna tutan Trump, "Biden ülkemizin lideri olmak için yetersiz bir insan. Biden yönetimi, herkese nasıl birlik olunmasını istediğini anlatıyor ancak kendileri kapsayıcı değil. Biden yönetimi oldukça bölücü ve kendisi ABD tarihinin en beceriksiz başkanı." ifadelerini kullanmıştı.

  Donald Trump: Bütün dünya bize gülüyor #1

  "ÜLKEMİZ REZİL OLMUŞ DURUMDA"

  Trump, bu sefer sert eleştirilerine bir yenisini daha ekleyerek sitemlerde bulundu. ABD'nin gün geçtikçe değer kaybetmeye başladığını vurgulayarak, "Ülkemiz rezil olmuş durumda. Bütün dünya bize gülüyor." dedi.

  Kendisini tekrar aday olmaktan alıkoyacak şeyin ne olduğunun sorulması üzerine Trump, "Hiç beklemiyorum ama doktorumdan kötü haber verecek bir telefon alırsam o zaman aday olmam. Bunlar Tanrı'dan gelen şeyler ancak ben kendimi çok iyi hissediyorum." diye konuştu.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir