Euro
10.3432
0.24%
Dolar
8.8525
0.4%
Altın
494.7
-0.3%
Borsa
1.392
0.05%
Bitcoin
372.205
-4.09%
19ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 19 C

  Dünyadan yeni hafta manşetleri

  ABD'de, Trump'ın seçimlerde Rusya ile iş birliği yaptığı hala kulislerde konuşulurken, İngiltere'de Brexit hazırlığı sürüyor.
  • Haber Merkezi
  • 14.01.2019 - 13:04
  • Güncelleme : 14.01.2019 - 13:04
  Dünyadan yeni hafta manşetleri

  ABD - THE NEW YORK TİMES

  ABD'nin köklü medya kuruluşlarından The New York Times'ta, Trump'ın seçimlerde Rusya'nın yardımını alarak seçimleri kazandığı iddiası yeniden gündeme geldi. 'Trump ayakta kalabilmek için hiç bitmeyen bir savaşla mücadele ediyor' başlığıyla verilen haberde ayrıca Trump'a, "Sen Rusya'nın ajanı mısın?" diye sorulduğu ve Trump'ın da direkt bir yanıt vermekten kaçındığı belirtildi.

  Dünyadan yeni hafta manşetleri #1

  ABD – THE WALL STREET JOURNAL

  Wall Street Journal manşete, geçen eylül ayında ABD'nin Bağdat Büyükelçiliği'ne yönelik saldırı sonrasında, Ulusal Güvenlik Konseyi'nin İran'ı vurma konusunu masaya yatırdığı, Pentagon'dan da bu konuda askeri seçenek talebinde bulunduğu iddialarını taşıdı.

  Dünyadan yeni hafta manşetleri #2

  ABD – FINANCIAL TIMES

  Financial Times'ta yer alan haberde;  Yunanistan'da meydana gelen koalisyon hükümetinin ayrılığı detaylı olarak anlatıldı.

  Dünyadan yeni hafta manşetleri #3

  İNGİLTERE – THE GUARDIAN

  İngilizlerin ünlü medya kuruluşlarından The Guardian'da, Brexit konusu ele alındı. İngiltere Başbakanı May'ın son kozunu oynayacağını belirten gazete, Avrupa'nın da Brexit'i ertelemeye hazır olduğunu ifade etti.

  Dünyadan yeni hafta manşetleri #4

  İRAN – IRAN DAILY

  Tahran'da düzenlenecek film festivalinin ertelenmesinin ardında İran, ABD'nin öncülüğünde düzenlenecek İran karşıtı zirveyi protesto etmeye hazırlanıyor. Iran Daily ise bu hazırlığı manşetine taşıdı.

  Dünyadan yeni hafta manşetleri #5

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir