Petrol
110.54
-0.22%
Euro
17.2624
1.33%
Dolar
16.0791
0.96%
Altın
965.78
1.79%
Borsa
2375
-0.25%
Bitcoin
477.690
-0.94%
23ºC
İstanbul
Çok bulutlu 23 C

  İngiliz kadın diş ağrısına dayanamadı intihar etti

  İngiltere'de Janette Warburton adlı bir kadın, çektiği diş ağrısına dayanamayarak, intihar etti.
  • 12.07.2014 - 10:13
  İngiliz kadın diş ağrısına dayanamadı intihar etti

  İngiliz kadın diş ağrısına dayanamadı intihar etti #1

  İngiltere'nin Blackpool kentinde yaşayan Janette Warburton adlı 58 yaşındaki bir İngiliz kadın, çekmekte olduğu aşırı diş ağrısına artık dayanamadı. Şehirde bulunan bir otoparkın beşinci katına çıkarak kendisini 15 metre yükseklikten yere bırakıp intihar etti.

  KADININ EŞİ HASTANEYE DAVA AÇTI

  Olay, bu yılın 29 Mart günü gerçekleşti ve kadının kocasının, Ulusal sağlık Servisi'nden (NHS), eşinin diş tedavisiyle ilgili ihmalkarlık şikayetinde bulunmasıyla bu hafta basına yansıdı. Adli tabibin bu hafta sonuçlandırdığı raporunda, olayda diş tedavisi konusunda herhangi bir ihmalkarlık olmadığı belirtilmesine rağmen, kadının kocası David Warburton, intihara neden olan diş ağrısının, tedavi edilen dişteki bir çatlaktan kaynaklanmış olduğunu iddia ediyor.

  BOŞ YATAK OLMADIĞI İÇİN HASTANEDEN TABURCU EDİLDİ

  İntihar eden kadının, ağrıları devam etmesine rağmen, boş yatak olmadığı için hastaneden taburcu edildiği ve olay günü de, dişini çektirmek üzere yola çıktığı kocası tarafından iddia edildi.

  DİŞÇİYE GİTMEK YERİNE OTOPARKA ÇIKTI VE ATLADI

  Ağrılarına dayanamayan kadın, dişçiye gitmek yerine otoparkın en üst katına çıktı kendisini yere bırakarak hayatına son verdi. Diş ağrılarından dolayı bir süredir depresyon ve anksiyete de yaşamış olduğu belirtilen Warburton, intiharından önce evinde, biri artık yaşamak istemediğini belirten iki not bıraktı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir