Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
440.240
1.88%
23ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 23 C

  İngiliz mankeni kaplanlara yem olmakla tehdit ettiler

  İtalya'da film çekme vaadi vererek kandırılan İngiliz manken, yaşadığı korkunç anları anlattı.
  • 08.08.2017 - 12:08
  İngiliz mankeni kaplanlara yem olmakla tehdit ettiler

  Milano'ya 11 Temmuz tarihinde film çekme vaadiyle getirilip bayıltılarak kaçırılan İngiliz model 20 yaşındaki Chloe Ayling, çete tarafından anne olduğu için serbest bırakıldı.

  "KAPPLANLARA YEM YAPMAKLA TEHDİT ETTİLER"

  Ayling, çetenin kendisini açık artırmada satmakla tehdit ettiklerini belirterek, "Arapların satın aldıkları kadınlardan sıkıldıklarında kaplanlara yem yaptığını da söylediler" dedi.

  "KENDİME GELDİĞİMDE BAVULUN İÇİNDEYDİM"

  Ayling kaçılırken yaşadığı konkuç anları şöyle anlattı; "Siyah eldiven giyen biri bir eliyle boğazımı tuttu, diğeriyle çığlık atmamam için ağzımı kapattı. Siyah kar maskesi giyen bir diğer kişi ise sağ koluma şırıngayla ilaç enjekte etti. Kendime geldiğimde bir aracın bagajında bir bavulun içinde olduğumu fark ettim" dedi.

  İngiliz mankeni kaplanlara yem olmakla tehdit ettiler #1

  İngiliz model, "Köy evinde hayatımın en kötü anlarını geçirdim. Her saniye, her dakika ve her saat hayatımdan endişe ettim" ifadesini kullandı.

  Çete üyeleri Ayling'in anne olduğunu öğrenince 'anneleri kaçırmayın' kuralını çiğnemeyrek serbest bıraktılar.

  350 BİN DOLARA SATILMAK İSTENMİŞTİ

  Polonya asıllı İngiliz Lukasz Pawel Herba tarafından kaçırılan Ayling, internet üzerinden 350 bin dolara satılmak için pazarlanmıştı.

  İtalyan polisi İngiliz mankeni kaçıran 30 yaşındaki Herba'yı, 'fantezici' ve ‘mitomani izleri bulunan tehlikeli bir kişi' olarak tanımladı.

  İngiliz mankeni kaplanlara yem olmakla tehdit ettiler #2

  "PARAYA İHTİYACIM VAR"

  Herba, çetenin bir parçası olduğunu söylemiş olsa da, aynı zamanda kan kanseri olduğu için paraya ihtiyacı olduğunu ve kendisine adam kaçırma için baskı yapıldığını da savundu.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir