İngiliz sunucu Susanna Reid, Cameron ile flörtleşti

ingiliz

İngiltere, 'Good Morning Britain' isimli programın sunucusu Susanna Reid'i konuşuyor. İngiltere Başbakanı David Cameron ile bir röportaj gerçekleştiren sunucunun röportaj esnasında sergilediği hareketler  Daily Mail gazetesi tarafından "flörtleşme" olarak yorumlandı.

CAMERON'A KUR YAPTI

On yıl boyunca BBC'de çalıştıktan sonra ITV'ye transfer olan sunucunun Cameron'a program boyunca 14 soru sorduğunu bu sorulardan 11'inin aile yaşamı, 2'sinin siyaset ve sadece bir tanesinin 7 hafta sonra gerçekleşecek seçimlerle ilgili olduğunu belirten gazete, Reid'in Cameron'a resmen kur yaptığını yazdı.

İngiliz sunucu Susanna Reid Cameron ile flörtleşti VİDEO

İngiliz sunucu Susanna Reid, Cameron ile flörtleşti

İngiliz sunucu Susanna Reid, Cameron ile flörtleşti

VUCÜT DİLİ UZMANI: HAREKETLERİ CİLVELEŞMEYE İŞARET EDİYOR

Haberde görüşlerine yer verilen vücut dili uzmanı Judi James ise Reid'in mülakat sırasındaki hareketlerinin cilveleşmeyi işaret ettiğini belirtti.

Gazete ise sunucu Reid'in hareketlerini, "Grinin 50 Tonu" filmine gönderme yaparak "Flörtün 50 Tonu" şeklinde adlandırdı.

DAHA ÖNCE DE BECKHAM İLE BENZER ANLAR YAŞADI

"Susanna Reid programdaki konuklarıyla flörtleşmesiyle tanınıyor" ifadelerini kullanan gazete, bu durumun bir ilk olmadığını, Reid'in daha önce eski İngiliz futbolcu David Beckham ile de benzer anlar yaşadığı iddiasına yer verdi.

İngiliz sunucu Susanna Reid, Cameron ile flörtleşti

Programın bugün ITV'de yayınlanmasının ardından adeta günün olayı olan Reid, sosyal medyanın da en çok konuşulan isimlerinden bir oldu.