Petrol
108.13
-0.89%
Euro
17.5972
-1.29%
Dolar
16.6748
-1.24%
Altın
981.82
-1.04%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
349.418
-3.78%
22ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 22 C
  İngiltere Türk fuhuş patroniçesini konuşuyor

  İngiltere Türk fuhuş patroniçesini konuşuyor

  Atila vergi kaçırınca İngiliz polisinin eline düştü. 40 milyon dolar serveti olan Türk patroniçeye 3 yıl hapis cezası.
  • 21.02.2012 - 08:45

  İngiltere Türk fuhuş patroniçesini konuşuyor #1

  Londra çok sayıda genelev işleten Türk Mama, sermayelere fazla mesai yaptırıp vergi kaçırdığı ortaya çıkınca 3 yıl hapis cezasına çarptırıldı

  HAYAT KADINLARINA KÖTÜ MUAMELE

  İngiltere' nin başkenti Londra'nın milyoner genelev yöneticisi Tuğba Atila, Tottenham ve Wood Green bölgesinde işlettiği genelevlerdeki uygulamalardan dolayı mahkemeye verildi. Tuğba Atila, son duruşmaya katılmadı. Ancak yargıç, yasal olmayan yollardan para kazandığı ve hayat kadınlarına 'diktatör' gibi davrandığı gerekçesiyle Atila'yı gıyabında üç yıl hapis cezasına çarptırıldı.

  MALİYE'DEN PARA KAÇIRINCA..

  Soutwark Ağır Ceza Mahkemesi'nde ortaya çıkan bilgilere göre 32 yaşındaki Tuğba Atila, kurduğu düzmece temizlik şirketi Sparkling and Spotless yoluyla Maliye'den para kaçırdı. Kıbrıslı Tuğba Atila'nın sadece bu şirket üzerinden, genelevlerde kazanılan paranın yıllık 500 bin sterlinlik bölümünü kendi hesaplarına aktardığı iddia edildi. Yoğunluklu olarak Türk erkeklerine hizmet veren merkezlerde Doğu Avrupa'dan Londra'ya göç eden çaresizlik içindeki kadınları çalıştıran Atila, Seven Sister'da işlettiği randevu evine sivil kıyafetlerle girip müşteri gibi davranan polisler tarafından yakalandı. Geçtiğimiz ay ilk kez ifade veren genelev işletmecisi Tuğba Atila, yasal olmayan yollardan elde edilen bir ev ve dört farklı fuhuş mekanının yöneticiliğini yaptığını kabul etmedi. Ancak genç kadını bundan sonra gören olmadı. Sonraki duruşmalara da katılmayan Atila ortadan kayboldu.

  GELİRİN YARISINI ÇALDI

  Hornsey Lane civarındaki Ridgeway Gardens'da yaşayan Atila'nın davasındaki Yargıç Michael Gledhill, Türk mamayı 'acımasız bir genç kadın' olarak tanımladı. Dava sürecini başlatan savcı Susannah Stevens ise, hayat kadınlarının 15 farklı adreste çalıştırıldığını ve kazandıkları paranın yüzde 50'sinin ellerinden alındığını belirtti. Atila'nın ayrıca 8 saat çalışması gereken genelev personelini 12 saat boyunca çalıştırdığı belirtildi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir