Euro
9.466
0.11%
Dolar
7.848
0.21%
Altın
459.37
0.56%
Borsa
1.32
-0.37%
Bitcoin
150.194
3.00%
8ºC
İstanbul
Çok bulutlu 8 C

  İngiltere'nin yeni fenomeni: Balık Bir Sterlin

  X Factor'da elenen Pakistanlı balıkçı Muhammed Nazır'ın klibi Youtube'da izlenme rekoru kırdı.
  • 26.12.2012 - 04:42
  İngiltere'nin yeni fenomeni: Balık Bir Sterlin

  İngiltere nin yeni fenomeni: Balık Bir Sterlin #1

  İngiltere'de yayınlanan ve Türkiye'deki Pop Star'ın benzeri "X Factor" programının Pazar akşamı yayınlanan ön elemeleri sırasında yarışma hakkını kaybeden Muhammed Shahid Nazir, "One Pound Fish" (Bir Sterline Balık) isimli şarkısına kendi çektiği kliple bir anda hit oldu.

  Listelerin üst sıralarını zorlayan "Balık Bir Sterlin" adlı şarkının klibi sadece Youtube da 8 milyon kişi tarafından izlendi. Ancak İngiltere'nin bu yeni pop starı aslında bir balıkçı.

  PATRONU "HÜNERİNİ SERGİLE" DEYİNCE..

  Onun hikâyesi İngiltere'nin başkenti Londra'da bir balıkçı tezgâhında başladı. Pakistanlı Muhammed Nazır tezgahtarlık yapıyor ancak yeterince balık satamıyordu. İşler iyi gitmeyince patronu Nazır'dan "hünerlerini sergilemesini" istedi. İşini kaybetmek istemeyen Nazır daha fazla balık satabilmek için pazarcılar gibi bağırmaya başladı.

  Nazır bir bağırdı pir bağırdı. Öyle ki o bağırışlar şarkıya dönüştü. Sonra da listeleri alt üst etti. Yoğun ilgi gören şarkıya klip de çekildi.

  İngiltere'nin yeni fenomeni: Balık Bir Sterlin

  İngiltere nin yeni fenomeni: Balık Bir Sterlin #2

  MUHAMMED'İN TEZGAHI HAYRANLARIYLA DOLUYOR

  Artık Muhammed'in tezgahı onu ziyarete gelenlerle, onunla resim çektirmek isteyenlerle dolup taşıyor. O ilgiden, patronu da onun sayesinde artan balık satışlarından memnun.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir