Euro
15.1910
-0.26%
Dolar
13.6373
-0.09%
Altın
783.7150
-0.56%
Borsa
1996
-0.10%
Bitcoin
504.874
0.90%
4ºC
İstanbul
Çok bulutlu 4 C

  İntiharın ardındaki korkunç gerçek

  Sheng Fi adlı kadın intihar ederken ailesi onu kurtarmak elinden geleni yaptı ve son anda başardı.
  • 21.08.2012 - 15:21
  İntiharın ardındaki korkunç gerçek

  İntiharın ardındaki korkunç gerçek #1

  Sheng Fi adlı kadın intihar ederken ailesi onu kurtarmak elinden geleni yaptı ve son anda başardı. Korkunç gerçek ise sonra sonra ortaya çıktı. İntihar etmeye kalkan Sheng, kardeşinin karısıyla kavga ettikten sonra intikam almak için, dört yaşındaki yeğenini çatıdan atmıştı.

  KİMSE NE OLDUĞUNU BİLMİYORDU

  Çin'in güneyindeki Guangdong bölgesinin Zhangjiang kentinde yaşayan Sheng Fi, 30 metre yüksekliğindeki binanın çatısından kendisini atmak üzere. Aile ve kurtarma ekibi, kadını geri çekmek için büyük bir çaba içinde. Sheng'in bildiği korkunç gerçeği bilseler, onun için bu kadar çaba sarf ederler miydi?

  İntiharın ardındaki korkunç gerçek #2

  KORKUNÇ GERÇEK

  Çatıdaki kadının intihar etmek istemesinin nedeni, erkek kardeşinin karısıyla kavga ettikten sonra intikam almak için, dört yaşındaki yeğenini çatıdan atmış olması.

  Yeğeninin ölümüne neden olduktan sonra çaresizliğe kapılan kadın, onun ardından kendisi de atlamaya çalışıyor.

  KURTARMAK İÇİN TÜM AİLE SEFERBER

  Bu gerçekten habersiz olan kurtarma ekipleri ve aile üyeleri kadını, ölümcül atlayışını yapmadan önce ikna etmek için elinden geleni yapıyor.

  Önce kızını çatıya gönderiyorlar, sonra hep birlikte çatıya çıkıp, Sheng'in bacaklarına yapışıp onu geri çekmeye çabalıyorlar.

  ÖLÜMDEN KAÇAMAYACAK

  Sonunda, onu çatıdan atlamaktan kurtarıyorlar, fakat ölümden kurtarabilmış değiller. Çabalar sonucunda intihar etmesi engellenen kadın birini öldürdüğü için, Çin yasaları gereğince, kurşuna dizilecek.


  Görüş Bildir