Petrol
113.11
1.92%
Euro
17.5482
0.12%
Dolar
16.6505
0.75%
Altın
975.26
0.66%
Borsa
249
-1.54%
Bitcoin
347.836
0.25%
27ºC
İstanbul
Çok bulutlu 27 C

  İntikam için sevgilisinin cinsel organına asit döktü

  Güney Afrika'da 17 yaşındaki genç kız, birliktelik videosunu gizlice kaydeden 25 yaşındaki sevgilisinin penise asit döktü.
  • Haber Merkezi
  • 13.01.2016 - 11:29
  İntikam için sevgilisinin cinsel organına asit döktü

  cinsel

  Humphrey Khoza, kız arkadaşıyla cinsel ilişkiye girdikleri dakikaları dizüstü bilgisayarından gizlice kaydetti.

  Görüntülerin yayılmasıyla çılgına dönen genç kız sevgilisinin her zaman gittiği bara gidip videoyu onun yayıp yaymadığını sordu. Görüntülerin sevgilisinden çıktığını öğrenen genç kız küfrederek elindeki batarya asidini sevgilisinin penisine döktü.

  "HER ŞEY BİR ANDA OLDU"

  Acılı genç, “Her şey göz açıp kapayıncaya kadar gerçekleşti. Bana doğru bir şişeyle geldiğini gördüm ama içinde asit olduğunu fark etmedim. Ona nasıl böyle şeytanca bir şey yapabildiğimi soruyordu. İşte o zaman çektiğim videodan bahsettiğini anladım“ dedi.

  BİR DAHA KULLANAMAYACAK

  Zavallı genç videonun internete nasıl sızdığını bilmediğini söyledi. Asıl kötü olan ise doktorlar Khoza’nın penisini bir daha kullanamayacağını ve idrarını bir tüpe yapmak zorunda olduğunu söylemesi oldu.

  Çevresi Khoza'nın tazminazat davası açması gerektiğini söyledi fakat Khoza “Tazminat alsam bile bu hiçbir işe yaramaz çünkü erkekliğimi geri getirmeyecek. Onun hapse girmesi ise sadece onun geleceğini mahvedecek çünkü o henüz çok genç ayrıca benim davalara gidecek enerjim yok” diye konuştu.

  "AMACIM PENİSİ YOK ETMEK DEĞİLDİ"

  Genç kızın adının saklı tutulmasının yaşından dolayı olduğu kaydedilirken, “Amacım kesinlikle onun penisini yok etmek değildi, sadece çok sinirliydim ve yapmak istediğim tek şey hissettiğim acıyı onunda hissetmesiydi” diye konuştu.

  Her iki tarafın gördüğü zararlara rağmen nasılsa genç kız hala reşit olmayan kişinin pornografik görüntülerini yaydığı için eski sevgilisinden tazminat talep etmek konusunda düşünüyor.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir