Dolar
7.2907
0.859%
Euro
8.5326
-0.9265%
Altın
2035.04
-1.3663%
Borsa
1060.59
2.5319%
G. Altın
477.149
-0.4753%
Bitcoin
84407.38
-1.3494%
26ºC
İstanbul
Açık 26 C

  İsrail Gazze'ye atılan Kassam roketlerini pazarlıyor

  Gazze'den İsrail'e atılan Kassam roketinden süs eşyası yapan bir şirket, geliri İsrail ordusuna bağışlıyor..
  • 08.01.2013 - 10:07
  İsrail Gazze'ye atılan Kassam roketlerini pazarlıyor

  İsrail Gazze ye atılan Kassam roketlerini pazarlıyor #1

  İsrailli yüzsüzler, Gazze'den atılan Kassam roketlerini işlemlerden geçirerek satıyorlar. Aldıkları roketleri anahtarlık, çiçeklik ve yüzük gibi semboller yapıp 2 bin 500 dolara kadar internet üzerinden pazarlıyorlar.

  Merkezi New York olan Amerikalı şirket ayrıca İsrail–Amerika Birliği diye bir birliğin de üyesi. Gerbitz Kardeşler olarak bilinen şirket sahipleri web sitelerinden Siyonizm'e hizmet ettiklerini söylerken, kazançlarının bir kısmını da direkt İsrail ordusuna teslim ettiklerini açıkça yazıyor.

  Milli Gazete'den Yusuf Han Kardelen'in haberine göre, Gazze'den İsrail'e fırlatılan Kassam roketleri Yahudi tüccarlar tarafından pazarlanıyor.

  2500 DOLARA ÇİÇEKLİK

  İsrail Gazze ye atılan Kassam roketlerini pazarlıyor #2Merkezi New York'ta olan Amerikalı bir şirket internet üzerinden Kassam Roketlerini satıyor. Rose into rockets isimli Roketler içerisindeki gül taktiğini paraya tedavül eden şirket aynı zamanda İsrail – Amerikan Birliği isimli bir birliğin de üyesi. İsrail'de de bir bürosu bulunan şirket şimdi dünya genelinde bayilikler arıyor. İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin fiyatları ise 2500 dolara kadar yükseliyor. İşgal altındaki bütün Filistin topraklarını İsrail sınırları içerisinde gösteren anahtarlıkların ve gül şeklindeki süslerin 50 dolardan başladığı mağazada roketlerin direkt alt parçalarından yapılan çiçeklik gibi ürünler ise 2500 dolara satılıyor.

  GELİRİ İSRAİL ORDUSUNA BAĞIŞLANIYOR

  Chaim Pinsky ve Michael Gerbitz isimli Siyonistlerden oluşan ekibin kurduğu ve pazarladığı şirket sıkı İsrail taraftarı olarak biliniyorlar. Azılı Siyonistler kendi web siteleri üzerinden de Filistinlilere hakaret ediyorlar. Gerbitz kardeşler olarak bilinen şirket sahipleri web sitelerinden Siyonizm'e hizmet ettiklerini söylerken kazançlarının bir kısmını da direkt İsrail Ordusuna teslim ettiklerini açıkça yazıyorlar. İsrail halkı ve çocukları için huzurlu bir dünya arzu ettikleri için bu çalışmayı yaptıklarını söyleyen Gerbitz kardeşler amaçlrını ise şöyle açıklıyorlar; "İsrail'de masum insanlar katlediliyor. Buna karşı bizim de bir şeyler yapmamız gerekiyordu."

  GÜL ŞAMDANLARI 495 DOLAR

  Kassam Roketlerinin parçaları ile yapılmış Kalp şeklindeki gül şamdanları 495İsrail Gazze ye atılan Kassam roketlerini pazarlıyor #3 dolar yerine 395 dolar. (100 dolar tasarruf notu ile beraber satılıyor.) İşgal altındaki bütün Filistin topraklarını İsrail içerisinde gösteren ve Kassam Roketlerinin parçalarından yapılmış anahtarlık 25 dolar. (4 adet alınması halinde 95 dolara satılıyor ve 5 dolar tasarruf ediliyor notu ile birlikte.) Gerçek Kassam Roketlerinin alt kısmından üretilen büyük çiçeklik 2495 dolar. Kassam Roketlerinin parçalarından yapılmış İsrail'i ve Yahudileri simgeleyen 6 kollu şamdan 2495 dolar.

  Gerçek Kassam Roketlerinin alt kısmından üretilen büyük çiçeklik ise 2495 dolara alıcı bekliyor.

  Görüş Bildir