Petrol
83.73
-1.34%
Euro
17.6908
0.01%
Dolar
18.4914
0.23%
Altın
964.78
-0.12%
Borsa
3266
0.00%
Bitcoin
350.054
-6.59%
19ºC
İstanbul
Hafif yağmur 19 C

  İsrail milletvekilinden Filistinlilere saldırı

  İsrail'deki Likud Partisi milletvekili Oren Hazan, İsrail hapishanelerindeki Filistinli tutukluların ailelerini taşıyan otobüsü durdurarak, tutukluların yakınlarına ırkçı saldırılarda bulundu.
  • Haber Merkezi
  • 26.12.2017 - 10:33
  İsrail milletvekilinden Filistinlilere saldırı

  İsrail'de Filistinlilere yönelik sistematik zulüm devam ediyor. Likud Partisi milletvekili Oren Hazan, Filistinli esirlerin ailelerini taşıyan bir otobüsün önünü kesip baskın gerçekleştirdi. Hazan, ailelere sözlü saldırıda bulundu.

  İsrail milletvekilinden Filistinlilere saldırı #1

  İsrail milletvekilinden Filistinlilere saldırı ViDEO

  KÜFÜR VE HAKARET İÇERİKLİ SÖZLER

  Netanyahu'nun partisi olan Likud milletvekili Hazan, Gazze'den gelerek İsrail'in Nefha Cezaevi'ndeki yakınlarını ziyaret etmek isteyen tutukluların ailelerinin bulunduğu otobüsü zorla durdurdu.

  Otobüsün içine giren Hazan, tutuklu yakınlarına küfür ve hakaret içerikli sözlerle içerdekilere saldırdı.

  "BÖCEK OĞLUN NE YAPTI"

  Hazan ırkçı ve saldırgan sözleriyle çevresine tüm nefretini kusarken, araç içinde bulunan bir kadını kendine hedef belirledi.

  Hazan kadına yaklaşarak "Böcek oğlun ne yaptı?" diye sorduğu belirtilirken, annenin ise "Benim oğlum böcek değil. Soruna cevap vermeyeceğim." diyerek Hazan ile münakaşaya girmediği belirtildi.

  FİLİSTİNLİ ANNEDEN TOKAT GİBİ CEVAP

  Milletvekili Hazan bu durum karşısında çılgına dönerek saldırılarının dozunu artırırken, hakaretlerini de sürdürdü.

  Filistinli annenin kendisine karşılık vermesi üzerine görüntülerde Hazan'ın, "Ben milletvekiliyim" dediği, annenin ise "İster milletvekili ol ister Netanyahu ol. Bizim çocuklarımız sizin hepinizden daha üstün." ifadeleri yer alıyor.


  Görüş Bildir