Euro
9.7032
-0.14%
Dolar
8.1546
0.27%
Altın
457.35
-0.42%
Borsa
1.393
-1.65%
Bitcoin
490.511
-0.44%
8ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 8 C

  Kanada'da kadın muhabirden üstsüz röportaj - izle

  Kanada'da 'On The Rocks Talk' adlı bir programı sunan muhabir, belediye başkanı ile röportaj yaptığı sırada soyundu.
  • 29.08.2013 - 14:33
  Kanada'da kadın muhabirden üstsüz röportaj - izle

  Kanada da kadın muhabirden üstsüz röportaj - izle #1

  Kanada'nın British Columbia eyaletine bağlı Kelowna şehrinde "On The Rocks Talk" adlı bir programı sunan muhabir, belediye başkanı ile röportaj yaptığı sırada soyundu.

  Kelowna'da kadınların üstsüz dolaşmalarının yasal olup olmadığını öğrenmek isteyen Lori Welbourne isimli muhabir, Kelowna Belediye Başkanı Walter Grey'i programına davet etti.

  Kanada'da kadın muhabirden üstsüz röportaj - izle

  KADINLARIN NEW YORK'TA ÜSTSÜZ GEZMESİ SERBEST

  Lori Welbourne röportaj sırasında, geçtiğimiz günlerde New York'taki bir restoranda bir kadının soyunduğu, restorandaki garsonların giyinmesini istediğinde ise, kadının, yasal olarak böyle bir hakkının olduğunu iddia ettiği fakat New York'ta böyle bir yasa olmadığı ve kadınların sadece plajlarda ve caddelerde, erkeklerin de üstsüz gezdiği yerlerde üstsüz olmasına izin veren bir yasa olduğunun ortaya çıktığı bilgisini verdi.

  Kanada da kadın muhabirden üstsüz röportaj - izle #2

  "BİZİM BÖYLE BİR YASAMIZ YOK"

  Grey'e, Kelowna'da da böyle bir şey olup olmadığını soran Welbourne, belediye başkanının bu soruya cevap aradığı sırada mikrofonu tutmasını isteyerek bir anda üstünü çıkardı. Muhabirin bu hareketi karşısında şaşıran Belediye Başkanı ise bir süre sonra kendisini toparlayarak muhabirin sorusunu cevapladı. Grey, Kelowna'da kadınların üstsüz dolaşmasına engel teşkil eden herhangi bir yasa olmadığını söyledi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir