Petrol
111.48
2.25%
Euro
17.4789
-0.28%
Dolar
16.7545
0.34%
Altın
974.66
0.49%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
321.035
-0.67%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C

  Kaşıkçı ailesi evlerinde taziyeleri kabul ediyor

  Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğunda öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı için Cidde'de ailesinin yaşadığı evde taziyeler kabul edilmeye başlandı.
  • AA
  • 17.11.2018 - 08:55
  Kaşıkçı ailesi evlerinde taziyeleri kabul ediyor

  Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğunda öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı için Cidde'de ailesinin yaşadığı evde taziyeler kabul edilmeye başlandı.

  Kaşıkçı ailesi evlerinde taziyeleri kabul ediyor #1

  KAŞIKÇI AİLESİ TAZİYELERİ KABUL ETTİ

  Sosyal medya hesaplarında paylaşılan görüntülere göre, Cemal Kaşıkçı'nın oğlu Salah Kaşıkçı, evinde babası için taziyeleri kabul ediyor.

  Kaşıkçı ailesi evlerinde taziyeleri kabul ediyor VİDEO

  Kaşıkçı ailesi evlerinde taziyeleri kabul ediyor #2

  Kayıtlarda, başsağlığı için taziye evine ziyaretlerin yapıldığı görülüyor. Gelenler arasında üst düzey yetkililerin olup olmadığına dair herhangi bir bilgiye ulaşılamadı. Salah daha önce yaptığı açıklamada, babası için taziyelerin, cumadan pazar gününe kadar Cidde'deki evinde kabul edileceğini belirtmişti.

  Kaşıkçı ailesi evlerinde taziyeleri kabul ediyor #3

  ÇOK SAYIDA ZİYARETÇİ

  Kaşıkçı ailesine taziye dileklerini sunmak için gelenler arasında Kaşıkçı'nın aile fertleri, dostları ile birlikte yabancı basın mensupları ve diplomatların da Cidde'deki eve geldikleri belirtildi.

  Kaşıkçı ailesi evlerinde taziyeleri kabul ediyor #4

  GIYABİ CENAZE NAMAZLARI KILINDI

  Cemal Kaşıkçı için dün Medine'deki Mescid-i Nebevi'de sabah namazını müteakip ve Mekke'deki Mescid-i Haram'da cuma namazını sonrası gıyabi cenaze namazları kılınmıştı.

  Kaşıkçı ailesi evlerinde taziyeleri kabul ediyor #5

  Kaşıkçı ailesinin taziye ve gıyabi cenaze namazı açıklamaları, Suudi Arabistan Başsavcı Sözcüsü Şelan eş-Şelan'ın cinayet soruşturmasına ilişkin başkent Riyad'da önceki gün düzenlediği basın toplantısının ardından yapılmıştı.

  Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğuna 2 Ekim'de giren ve Suudi Arabistan'dan gelen bir ekip tarafından öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın cesedine halen ulaşılamadı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir