Euro
9.3516
-0.39%
Dolar
7.8137
-0.74%
Altın
449.33
-1.9%
Borsa
1.329
-1.02%
Bitcoin
138.950
4.24%
7ºC
İstanbul
Açık 7 C

  Katilin geriye bıraktığı şaşırtıcı not

  2 itfaiye erini öldüren saldırganın intihar etmeden önce bir not bıraktığı ortaya çıktı.
  • 26.12.2012 - 11:09
  Katilin geriye bıraktığı şaşırtıcı not

  Katilin geriye bıraktığı şaşırtıcı not #1

  ABD'nin New York eyaletindeki Webster kentinde, evini ve arabasını ateşe verdikten sonra yarı otomatik tüfeğiyle yardıma gelen itfaiye elemanlarına pusu kuran William Spengler'in intihar etmeden önce arkasında bir not bıraktığı öğrenildi.

  "EN SEVDİĞİM İŞ ÖLDÜRMEK"

  İddiaya göre olayda iki itfaiye erini öldüren ikisini de yaralayan 62 yaşındaki William Spengler, "Mahallede kaç evi yakabileceğim ve en çok sevdiğim iş olan öldürmede, kaç kişiyi öldürebileceğim konusunda iyi hazırlanmalıyım" diye not bıraktı.

  YARI OTOMATİK TÜFEĞİ VARDI

  Olay sonrası intihar eden William Spengler'in ateşe verdiği evinde de ceset parçalarına rastlandığı iddia edildi. Ceset kalıntılarının 67 yaşındaki kız kardeşi Cherul'a ait olabileceği ifade edildi. İtfaiye görevlileri, geçtiğimiz pazartesi günü William Spengler'ın yangın ihbarı üzerine New York'un Webster kentine gitmiş ve burada açılan ateşte hayatlarını kaybetmişti. Webster polis yetkilisi, dün yaptıkları basın açıklamasında, 62 yaşındaki Spengler'ın üç silahının bulunduğunu ve mahalleyi ateşe vermeyi planladığını söylemişti. Anneannesini öldürdüğü için 17 yıl hapiste kalan eski hükümlü Spengler'in, yarı otomatik bir tüfeğe nasıl sahip olduğu ABD'de tartışma konusu olmuştu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir