Petrol
115.32
1.01%
Euro
17.4088
-0.86%
Dolar
16.1911
-0.96%
Altın
964.88
-0.79%
Borsa
2439
0.00%
Bitcoin
475.082
0.94%
19ºC
İstanbul
Açık 19 C

  Küçük çocukları ölümüne dövüştürüyorlar - izle

  Obez çocuk sayısında dünya rekortmeni olan ABD çocukların form tutması için işkence gibi bir uygulama başlattı.
  • 06.11.2013 - 08:11
  Küçük çocukları ölümüne dövüştürüyorlar - izle

  Küçük çocukları ölümüne dövüştürüyorlar - izle #1

  Küçük çocukları ölümüne dövüştürüyorlar - izle

  ABD'nin en hızlı büyüyen spor dallarından biri olan Çocuklar Karma Dövüş Sanatları ya da Pankrasyonu, dünyada tartışma yaratıyor. Daily Mail'in haberine göre bu sporla uğraşan tahmini 3 milyon kız ve erkek çocuğu bulunuyor. Pankrasyon, popüler Karma Dövüş Sanatları tarzı dövüşlerin çocuklara uygun olan bir versiyonu anlamına geliyor.

  Küçük çocukları ölümüne dövüştürüyorlar - izle #2

  'BARBARCA'

  Bu durumu barbarca olarak nitelendiren muhalifler, bu anlamda çocukların güvenliğinden ve sporun çocukların davranışları üzerindeki etkisinden endişe duyuyorlar. Destekçiler ise sporun, öz disiplini, adil oyunu ve egzersiz yapmayı teşvik ettiğini söylüyor.

  Küçük çocukları ölümüne dövüştürüyorlar - izle #3

  TEL KAFESİN İÇİNDE ÖLÜMÜNE DÖVÜŞ

  YouTube'da yapılan hızlı bir aramada, Karma Dövüş Sanatlarında rekabet eden sayısız çocuğun videosuna rastlanabiliyor. Söz konusu videoların bazıları diğerlerinden daha sert görüntülere sahip. Örneğin tel örgülü kafeslerin içinde birbirlerini yumruklayan, tekmeleyen, boğan kız ve erkek çocukların yer aldığı videolar bulunuyor. Alabama, Hoover'daki Spartan Fitness isimli merkezin sahibi olan Chris Conolley aynı zamanda Karma Dövüş Sanatları eğitmenliği yapıyor. Conolley, bu spor kapsamında çocuklara öğretilenin yetişkin versiyonundan çok farklı olduğuna dikkat çekti.

  Küçük çocukları ölümüne dövüştürüyorlar - izle #4

  HOCALARINA GÖRE FORM TUTMAK İÇİN YAPILIYORMUŞ

  Conolley'in öğrencilerine, birbirleriyle vuruşmalarından ziyade forma girme teknikleri öğretiliyor. Bu yılın başlarında Fox6'e konuşan Conolley, "(Bu spor), çocukların forma girmeleri ve egzersiz yapmaları için mükemmel bir yol. Çocukluk çağı obezitesi artık büyük bir sorun, (bu spor) onları fitnessa yardımcı olan doğru bir yola sokabilir" dedi.

  Küçük çocukları ölümüne dövüştürüyorlar - izle #5

   

  VİDEO HAZIRLANIYOR...


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir