Petrol
95.81
0.94%
Euro
18.2851
0.24%
Dolar
17.9552
0.24%
Altın
1.024
0.12%
Borsa
275
0.00%
Bitcoin
425.346
2.68%
25ºC
İstanbul
Çok bulutlu 25 C
  Kudüs'ün en acı günü

  Kudüs'ün en acı günü

  Filistinliler İslam tarihinin en acı günlerinden birini yaşıyor. ABD'nin yardımıyla işgali resmileşen Kudüs'te ABD ve İsrail temsilcileri keyif çatarken, binlerce Filistinli Kudüs için kanını döktü
  • Haber Merkezi
  • 14.05.2018 - 15:55

  İsrail, ABD'nin eliyle Kudüs'ü "sözde" başkenti ilan etmeye hazırlanırken, Washington, bugün resmen büyükelçiliğini Kudüs'e taşıyor. Açılış için Kudüs'ün işgal planını hazırlayan Trump'ın damadı Jared Kushner ve kızı Ivanka Trump törene katıldı.

  Kudüs ün en acı günü #1

  TÖRENLE AÇILIYOR

  ABD'nin Kudüs Büyükelçiliği, bugün gerçekleştirilen resmi tören ile açılıyor. Törene Jared Kushner ile birlikte Ivanka Trump' da katıldı. Resmi tören İsrail ve ABD'liler için oldukça eğlenceli bir havada geçiriliyor.

  Kudüs ün en acı günü #2

  Kudüs ün en acı günü #3

  ABD ve İsrailli diplomatların sırasıyla yaptığı konuşmaların ardından ABD Büyükelçiliği resmen açıldı.

  Kudüs ün en acı günü #4

  ŞEYTANİ KUDÜS EĞLENCESİ

  Ivanka Trump ve Jared Kushner çifti, Kudüs'e geldiğinde bir dizi ziyarette bulundu. Resmi temaslar gerçekleştiren çift, sonrasında ise büyükelçiliğinin açılış lansmanına katıldı. Lansmanda gülüp eğlenen ve zafer edasıyla kutlamalar yapan çift, İsrail'in "yeni dönemini" kutladı.

  Kudüs ün en acı günü #5

  Kushner ve Trump çiftinin şeytani eğlenceleri sırasında gerçekleşen bir diğer olay ise Ramallah ve Gazze'de gerçekleştirilen İsrail karşıtı eylemlerdi. Ancak son derece barışçıl olan bu eylemler İsrail askerlerinin barbarlığı ile büyüdü ve bir katliama dönüştü.

  Kudüs ün en acı günü #6

  KATLİAMA ALKIŞ TUTTULAR

  Trump ve Kushner'in eğlenceleri sırasında binlerce Filistinli topraklarına kanlarını döktü. 37 Filistinli İsrail askerlerinin barbarlığı ile şehit olurken, bin Filistinli de çeşitli yererinden yaralandı. Yaralıların bir kısmının da durumunun ağır olduğu belirtildi.

  İsrail askerleri Gazzelilerin üzerine kurşun yağdırdı VİDEO

  Kudüs ün en acı günü #7


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir