Euro
15.2350
-0.43%
Dolar
13.4626
-0.33%
Altın
797.5230
-0.37%
Borsa
1910
-5.02%
Bitcoin
493.236
1.79%
0ºC
İstanbul
Çok bulutlu 0 C

  Lybrand: 9 yıl öz babamın tecavüzüne uğradım

  Kendini güzellik gurusu olarak adlandıran genç kızdan dehşete düşüren itiraf..
  • 08.11.2012 - 12:53
  Lybrand: 9 yıl öz babamın tecavüzüne uğradım

  Lybrand: 9 yıl öz babamın tecavüzüne uğradım #1

  ABD'nin New Orleans kentinde yasayan ve kendisini 'güzellik gurusu' olarak tanıtan Brie Lybrand adlı genç kızın, öz babasının 4 yaşından başlayarak 9 yıl boyunca kendisine tecavüz ettiğini ve şiddet uyguladığını anlattığı videosu Amerikan kamuoyunda şoke etkisi yarattı.

  "BENİ ZİNCİRLEYEN, BAĞLAYAN, DÖVEN BABAM"

  Kamera karşısına geçerek, gözyaşları içinde babasının kendisine 4 yaşından 13 yaşına kadar işkence ve tecavüz ettiğini anlatan Brie Lybrand, "Benim youtube'a yüklediğim videolardan haberdar olmak için insanlar benim kanalıma abone olur. Bilin bakalım gecen gün kim abone oldu? Beni zincirleyen, bağlayan, döven ve bana yıllarca tecavüz eden babam Steven Bressler" diye konuştu.

  "BİR DAHA BANA DOKUNACAK OLURSAN.."

  Babasının annesi ve erkek kardeşine de şiddet uyguladığını anlatan genç kız, korktukları için yaşadıkları korkunç olayları mahkemeye yansıtmadıklarını söyledi. Oyunculuk kariyerini geliştirmekte olduğunu, iyi bir eğitim aldığını anlatan Lybrand, en büyük dileğinin, kendisi 13 yaşında iken evden ayrılan öz babası ile yollarının kesişmemesi olduğunu belirtti. Evde bulundurduğu ve yanında taşıdığı silahları göstererek babasına, "Bir daha bana dokunacak olursan, bu silahları kullanacağım" mesajı veren genç kızın yüklediği video internette binlerce kişi tarafından izlendi.

  Brie Lybrand'ın Amerikan kamuoyunda şok etkisi yaratan videosundaki açıklamaların, yetkili makamlarca soruşturulup soruşturulmayacağı merak ediliyor. Bazı Amerikan kaynakları ise, film ve reklam sektörüyle ilgilenen genç kızın sansasyon yaratıp ünlü olmaya çalıştığı için böyle bir video yayınladığını öne sürüyor.


  Görüş Bildir