Euro
15.562
0.17%
Dolar
13.7802
0.45%
Altın
789.45
0.37%
Borsa
1.927
0.89%
Bitcoin
703.648
-3.63%
13ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 13 C

  Malezya uçağını uzaylılar kaçırdı iddiası

  Kayıp Malezya uçağı hakkındaki iddiaları bir yenisi daha eklendi.
  • 13.09.2014 - 04:57
  Malezya uçağını uzaylılar kaçırdı iddiası

  Malezya uçağını uzaylılar kaçırdı iddiası #1

  8 Mart 2014'te Kuala Lumpur'dan Pekin'e gitmekte olan Malezya Havayolları'na ait uçakla bağlantı bir anda kopmuştu. Esrarengiz olaydan sonra yaklaşık 5 aydır uçaktan hiç bir haber alınamadı.

  Mürettebat da dahil 239 kişinin bulunduğu uçak kaybolduğundan beri herkes uçaktan gelecek habere odaklanmış durumda. Kaybolan uçağın denize veya ıssız bir adaya düşme ihtimali üzerinde durulurken, dış basından oldukça sansasyonel bir iddia ortaya atıldı.

  İddiaya göre, bugüne kadar haber alınamayan uçak uzaylılar ve uzay araçları tarafından kaçırıldı. Kaçırılma olayı üzerine uçaktan tek bir cisim bile bulunamadı.

  Galactic Connection isimli internet sitesinde uzaylılarla röportaj yaptığını iddia eden şahıs, Malezya uçağını uzaylıların kaçırdığını belirtti.

  "UÇAK KAZA YAPMADI, BİZ KAÇIRDIK"

  Röportajda oldukça ilginç ifadelere rastlanırken, "Uçağı hiç boşuna aramayın. Ortalıkta herhangi bir kaza yok. Uçağı kaçıran biziz." şeklindeki sözler dikkat çekti. Uçaktaki herkesin güvenli bir yerde yaşamına devam ettiği ve dünya ile müzakere yapılabileceği de iddialar arasında yer aldı. Uzaylıların insanlara zarar vermek istemediği, sadece ince bir mesaj göndermek istediği de belirtildi.

  Herkesin merak ettiği konu ise kayıp uçağın akıbetinin ne olacağı. Bu konuda türlü türlü senaryolar üretilirken "uzaylılar" iddiaları da dünya basınındaki yerini aldı.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir