Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
441.221
0.67%
23ºC
İstanbul
Açık 23 C

  Amerika'da milletvekilinin oğlunu, okul koridorunda darbetti

  Kuzey Carolina eyaletinde bir öğrenci, okul çalışanı tarafından yerde sürüklendi. Yaşanan olayın ardından yetkililer soruşturma açıldığını belirtti.
  • Haber Merkezi
  • 17.12.2019 - 17:18
  Amerika'da milletvekilinin oğlunu, okul koridorunda darbetti

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Kuzey Carolina eyaletinde, özel bir okulda yetkili olan kişinin, milletvekilinin oğlu olduğu öğrenilen bir öğrenciye şiddet uyguladığı anlar kameralara yansıdı.

  SORUŞTURMA AÇILDI

  Yaşanan olayla ilgili Kuzey Carolina Eyalet Soruşturma Bürosu, soruşturma başlattı.

  Vance County Şerif Ofisi'nden Şerif Curtis R. Brame, ''Bu konuyla ilgili tüm endişelerinizi takdir ediyoruz, ancak bu soruşturma devam ederken herkesin sabırlı kalmasını isteyeceğiz.” dedi.

  Milletvekilinin oğlunu okul koridorunda yere fırlattı

  OKUL YETKİLİLERİ OLAYI TAKİBE ALDI

  Yaşanan olaydan büyük endişe duyguduğu belirten okul ve bölge yetkilileri, ''Okul yönetimi politikası ve eyalet yasalarına uygun olarak bu konuyu ele almak için yerel yetkililerle yakın ve tam iş birliği içerisinde çalışmaktadır. Öğrencilerimizin güvenliği, bölgemiz için çok büyük önem taşıyor ve olmaya devam ediyor.” dedi.

  ''KÜÇÜK BİR ÇOCUĞU O HALDE GÖRMEK, BANA TORUNLARIMI HATIRLATTI''

  Şerif Curtis R. Brame, yaşanan bu olay karşısında şaşırdığını belirterek,“Şaşırdım ve şok oldum, çünkü 8 ila 13 yaşları arasında torunlarım var, küçük bir çocuğu o halde görmek, bana torunlarımdan birini hatırlattı.” dedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir