Petrol
110.98
0.18%
Euro
17.2773
1.42%
Dolar
16.1147
1.19%
Altın
963.83
1.59%
Borsa
2395
0.57%
Bitcoin
476.124
-1.18%
24ºC
İstanbul
Güneşli 24 C
  Netanyahu'yu deli eden Türk ajan Yasmin

  Netanyahu'yu deli eden Türk ajan Yasmin

  İsrail istihbarat teşkilatı olan MOSSAD'da bağlı birimlerin Türkiye üzerinde yürüttüğü kirli komploları Türk ajan Yasmin S. deşifre etti.
  • 19.08.2014 - 09:26

  netayahu

  Küresel baronların işaretiyle MOSSAD'ın kontrol ettiği özel bir merkez Türkiye'ye önce 5 kişilik suikast timi yolladı.

  5 KİŞİLİK TİM YOK EDİLDİ

  İlk olarak bu timin sınır geçişi için gönderilen yerel güçlere ait 12 kişilik ekip Türk birimler tarafından yakalandı. Ekipten 3 kişi sağ ele geçirildi. Daha sonra ise 10 Ağustos öncesi suikast için gelen 5 kişilik timin tamamı yok edildi.

  TÜRKİYE ADINA AJANLIK YAPAN KİŞİ YASMİN

  MOSSAD'a bağlı özel birimin son olarak bir yatla turist gibi Türkiye'ye gönderdiği son tim de deşifre oldu. Tüm bu gelişmeler üzerine MOSSAD'ın Tel Aviv'deki merkezinde panik yaşandı. İsrail Gizli Servisi, Tel Aviv'de Türkiye adına çalışan bir ajan olduğunu düşünürken bu köstebekin bulunması için alarma geçildi. İsrail gizli servisi içine girerek Türkiye adına ajanlık yapan kişinin İzmirli Musevi bir ailenin kızı olan Yasmin S. olduğu öğrenildi.

  VATANSEVER YASMİN

  Yasmin S. 1 yıl önce, MOSSAD ajanlarının arasına sızdı. Uzunca bir araştırmadan sonra MOSSAD Türkiye'deki bir çok Musevi ismi ajan olarak kullandığı gibi Yasmin'i de kullanmaya başladı. Ancak genç kadın aslında bir vatanseverdi ve Türk birimlerince özel olarak eğitilmişti. Çift taraflı ajanlığa başlayan Yasmin S. MOSSAD'ın kendisine bağlı özel birim üzerinden 10 Ağustos seçimleri öncesi yapacağı büyük eylemi, bu işi planlayanlardan birisi olan bir MOSSAD ajanından öğrendi. Bunu Türkiye'ye bildirdi. Türk birimler ise planı hayata geçirecek ekibi yok etti. Bu olaydan yaklaşık 12 saat önce ise Türk ajanı olan Musevi asıllı Yasmin S. İsrail'den kaçırıldı ve kimliği değiştirilerek farklı bir ülkeye yerleştirildi.

  Netanyahu yu deli eden Türk ajan Yasmin #2

  NETANYAHU: BU SKANDALI TEMİZLEMEMİZ LAZIM

  Mossad'ı dize getiren casusluk operasyonun ardından İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu'nun, MOSSAD Başkanı ve diğer istihbarat yetkilileri ile acil toplantı yaptığı öğrenildi. Netanyahu toplantıda istihbarat yetkililerine çok kızarak "Bu başımıza gelen ikinci büyük felaket, bu skandalı temizlememiz lazım" diye çıkıştı. MOSSAD bu olayın ardından kendi bünyesinde bulunan Türk vatandaşı Musevileri tek tek yeniden gözden geçirmeye başladı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir