Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
371.800
-6.36%
20ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 20 C

  Obama'nın kızlarıyla ilgili endişesi

  Obama, kızları hakkında kendisini en çok sosyal paylaşım sitesi Facebook'un endişelendirdiğini söyledi.
  • 27.10.2012 - 10:29
  Obama'nın kızlarıyla ilgili endişesi

  Obama nın kızlarıyla ilgili endişesi #1

  Amerika Birleşik Devletleri'nde 6 Kasım'da yapılacak seçim öncesinde, başkan adaylarının seçim kampanyası tüm hızıyla sürüyor.

  "ÖZEL HAYATINI KORUMAK ZORUNDAYIM"

  Başkan Barack Obama, kampanya çerçevesinde gençlik ve müzik kanalı MTV'ye konuk oldu. Obama kızları, Saşa ve Malia hakkında kendisini en çok neyin endişelendirdiği sorusuna "Facebook" yanıtını verdi.

  Obama, "Şu an beni en çok endişelendiren şey Facebook. Bakın Facebook'un kurucuları internette bir devrim yaptı. Ama Malia herkesin tanıdığı bir genç ve ben onun özel hayatını korumak durumundayım. Yaşı geldiğinde kendi kararlarını verebilir ama şu an güvenlik gerekçeleriyle bir Facebook sayfası yok" dedi.

  'NASIL OLSA GİZLİ SERVİS KORUYOR'

  Başkan Obama, "Büyük kızınız Malia'nın bir sevgilisi olması fikrinden korkuyor musunuz?" şeklindeki soruya ise esprili bir dille yanıt verdi.

  Obama, "Sevgili... Bir sevgilisi olabilir. Nasıl olsa gizli servis tarafından korunuyor. Bu konuda çok endişeli değilim" dedi.

  Başkan Obama, programda küresel ısınma ve eşcinsel evlilik gibi konularda da konuştu.

  Küresel ısınmaya insanların neden olduğu konusunda bilim adamlarıyla aynı fikirde olduğunu söyleyen Obama, eşcinsel evliliğin yasal olup olmacağına eyalet bazında karar verilmesinin daha doğru olacağını savundu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir