Petrol
113.19
2.85%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
362.289
-0.67%
25ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 25 C

  Obama: Michelle benim kulaklarımla dalga geçiyor

  Katıldığı politik-komedi tarzındaki TV şovunda esprileriyle herkesi güldüren ABD Başkanı Obama "Eve gittiğimde eşim Michelle ile kızlarım Malia ve Sasha büyük kulaklarımla alay ediyor" dedi.
  • 10.12.2014 - 03:43
  Obama: Michelle benim kulaklarımla dalga geçiyor

  obama

  ABD Başkanı Barack Obama, ülkenin TV'de en çok izlenen politik-komedi şovlu Colbert Report'un sunucusu Stephen Colbert'den rol çaldı. Programa aniden baskın yapan Obama, Colbert'e "Benim işime bu zamana kadar çok karıştın. Şimdi ben senin işine karışıyorum" diyerek sunucunun yerini aldı. Şovda sunucunun taklidini yapan Obama, kendiyle alay etti.

  İZLEYİCİLERİ KAHKAHAYA BOĞDU

  "Ben Stephen Colbert, bu zamana kadar Başkanımızı hiç sevmedim. Adam çok kibirli. Bahse girerim, kendinden bahsederken üçüncü şahıs gibi bahsediyordur" sözleriyle şovuna başlayan Obama, izleyicileri kahkaha krizine soktu. "Obama Care" isimli sağlık programı hakkında espriler yapan Başkan, şovunu bitirdikten sonra Colbert ile samimi bir sohbete başladı.

  Obama: Michelle benim kulaklarımla dalga geçiyor

   

  Obama: Michelle benim kulaklarımla dalga geçiyor #2

  "MICHELLE KULAKLARIMLA DALGA GEÇİYOR"

  Obama, "İşimi seviyorum. İnanılmaz bir ayrıcalık, ama işin içindeyken bu ayrıcalığı ve unvanları düşünmüyorsunuz. Sadece Amerika halkına nasıl hizmet edeceğinizi düşünüyorsunuz. Ayrıca eve gittiğimde Michelle, Malia ve Sasha da bana zor zamanlar yaşatıyor ve benim büyük kulaklarımla dalga geçiyor" diyerek program boyunca esprili üslubunu devam ettirdi.

  Obama: Michelle benim kulaklarımla dalga geçiyor #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir