Euro
10.3352
-0.94%
Dolar
8.8237
-0.48%
Altın
497.27
-0.36%
Borsa
1.392
0.51%
Bitcoin
380.901
-1.04%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C
  Obama'dan bütün Amerika'nın önünde eşine ilan-ı aşk

  Obama'dan bütün Amerika'nın önünde eşine ilan-ı aşk

  Obama'dan eşi Michelle Obama'ya aşk dolu sözler..
  • 07.11.2012 - 09:25

  Obama dan bütün Amerika nın önünde eşine ilan-ı aşk #1

  ABD Başkanı Barack Obama, Chicago'daki seçim karargâhında zafer konuşması yaptı. Konuşmasını 5 bin kampanya gönüllüsü ve 2 bin gazeteci dinledi. Obama kürsüye eşi ve kızlarıyla birlikte çıktı. Coşkulu kalabalığın arasında ve yoğun tezahüratlar eşliğinde Obama kızlarına ve eşine sarıldı. Obama eşi ve kızları platformdan ayrılırken onları alkışladı.

  İLAN-I AŞK

  İşte bu zafer konuşması sırasında Obama belki de bugüne kadar hiçbir liderin yapmadığını yaptı. Eşi Michelle Obama'ya bütün Amerika'nın gözü önünde, canlı yayında ilan-ı aşk etti.

  Obama dan bütün Amerika nın önünde eşine ilan-ı aşk #2

  "MICHELLE SENİ HİÇ BU KADAR SEVMEMİŞTİM"

  Obama "Ve bugün, 20 yıl önce benimle evlenmeyi kabul eden o kadın olmasaydı ben bugünkü ben olmazdım. Eşim olmasaydı ben burada olamazdım. Bunu herkesin önünde söylemek istiyorum. Michelle seni hiç bu kadar çok sevmemiştim. Amerika'nın geri kalanının da bu ülkenin First Lady'si olarak sana aşık olduğunu gördüğümde hiç duymadığım kadar gurur duydum." dedi.

  OBAMA'DAN MICHELLE OBAMA'YA İLAN-I AŞK

  Obama dan bütün Amerika nın önünde eşine ilan-ı aşk #3

  Obama kızları için de "Sizler de anneniz gibi iki güzel güçlü kadın oldunuz. Sizinle çok gurur duyuyorum onur duyuyorum." dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir