Euro
15.4249
0.59%
Dolar
13.5356
0.73%
Altın
787.9960
0.24%
Borsa
2,072.38
-0.64%
Bitcoin
573.581
-1.38%
6ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 6 C

  Obama'nın kampanyasının kalbi

  ABD başkanlık seçimlerinde AA, Başkan Barack Obama'nın kampanyasının kalbine ulaştı.
  • 06.11.2012 - 22:49
  Obama'nın kampanyasının kalbi

  Obama nın kampanyasının kalbi #1

  Chicago'daki kampanya merkezindeki gönüllüler, seçmenleri arayıp oy vermeye teşvik ediyor. Sabahtan bu yana yüzbinlerce telefon görüşmesi yapan gönüllüler, son dakikaya kadar Obama için çalışmaya kararlı.

  CHICAGO SEÇİME HAZIR

  Öte yandan, Obama'nın memleketi Chicago da seçim sonuçlarına hazırlanıyor. Amerikan televizyonları şehrin merkezine dev ekranlar kurmaya ve canlı yayın hazırlıklarına başladı.

  Vatandaşların da sandıkların kapanmaya başlamasıyla kent meydanlarına kurulan dev ekranların başında toplanması bekleniyor.

  Obama bugün Cihcago'da evinin yakınlarındaki bir kampanya ofisini ziyaret etti. Gönüllülerin gözyaşları ve alkışlarıyla karşılanan Obama, kampanya ofisinden kritik eyaletlerdeki bazı seçmenleri doğrudan arayarak oy istedi.

  Obama'nın kampanyasının kalbi

  Obama nın kampanyasının kalbi #2

  GELENEĞE UYARAK BASKET OYNAYACAK

  Obama, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, seçimlerde hangi taraf daha fazla seçmenini sandık başına göndermeyi başarırsa o tarafın galip geleceğini söyledi.

  Obama, Romney'i de ''canlı'' bir kampanya yürüttüğü için kutladı.

  Obama ayrıca, geçen başkanlık seçimleri öncesinde yaptığı gibi, bugün de seçim sonuçları açıklanmadan önce basket oynayacak.


  Görüş Bildir