Petrol
113.23
1.16%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
481.417
-1.89%
25ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 25 C

  Ölecek denen kadından mucize dönüş

  İngiltere, tıp dünyasını şaşkına uğratan ve akıllara durgunluk veren bir olayı konuşuyor.
  • 11.01.2012 - 11:55
  Ölecek denen kadından mucize dönüş

  Ölecek denen kadından mucize dönüş #1

  İngiltere'de kanser hastası olan bir kadın ölümü beklerken, inanılması güç bir şekilde hastalığını yenerek sağlığına kavuştu.

  HİÇ KİMSE BEKLEMİYORDU

  37 yaşındaki Claire Osborn adlı kadın, kanser tedavisi görüyordu. Boğazındaki tümör nedeniyle doktorların yüzde 50 yaşama şansı verdikleri genç kadın öyle ki cenaze hazırlıklarına bile başlamıştı. Ancak hiç beklenmedik bir anda öyle bir olay gelişti ki kanser hastası kadın sağlığına kavuştu.

  TÜMÖRÜNÜ ÖKSÜRÜKLE ATTI

  Claire Osborn, bir gün ağır bir öksürük krizine tutuldu. Ciğerleri parçalanacak gibi olan kadın öksürük nöbetinin ardından yaklaşık 2 santimetre boyutunda kalp şeklinde bir yumru tükürdü. İlk başta çıkan cisme bir anlam veremeyen Osborn, doktora gidince gerçeği öğrendi. Osborn'un öksürüğün ardından tükürükle boğazından çıkan parça ise kanserli olan tümördü. Doktorları bile hayrete düşüren inanılmaz olayın ardından yeniden kontrolleri yapılan Osborn'un boğaz bölgesinde ve vücudunun diğer bölgelerinde kanserli hücrelere rastlanmadı.

  TIBBEN YAŞANMASI GÜÇ BİR VAKA

  Uzmanlar böyle bir olayın tıbben yaşanması güç bir vaka olduğunu vurgularken, Claire Osborn'un tükürerek dışarı attığı kanserli tümörün genç kadının boğazının arka kısmında serbest bir şekilde büyüdüğünü ve bu nedenle de doğal yollarla dışarı çıktığını ifade ettiler.

  'BİR ÖKSÜRÜKLE KANSERİ YENDİM'

  Claire Osborn ise yaşadığı olayı bir 'mucize' olarak değerlendirerek, "Bir öksürükle kanseri yendiğime inanamadım. Bu olay beni çok şaşkına çevirdi. Eğer o öksürük olmasaydı tümör büyümüş belki de vücuduma yayılmıştı. Bu bir mucize" dedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir