Euro
10.3409
-0.89%
Dolar
8.8294
-0.41%
Altın
498.47
-0.12%
Borsa
1.387
0.18%
Bitcoin
385.899
-0.02%
23ºC
İstanbul
Güneşli 23 C

  Ölen kızımın ruhu evde dolaşıyor

  Mühendis baba, 17 yaşında trafik kazasında ölen kızının ruhunun evinde dolaştığını iddia etti.
  • 25.04.2012 - 13:40
  Ölen kızımın ruhu evde dolaşıyor

  Ölen kızımın ruhu evde dolaşıyor #1

  "Merhaba baba, seni seviyorum" Bu sözlerin, 2004 yılında katıldığı partiden evine dönerken trafik kazası geçiren ve yaşamını yitiren genç kıza ait olduğu iddia ediliyor. İnanılmaz olansa, bu sözlerin genç kızın ölümünden sonra kaydedilmiş olması.

  KANALLAR KENDİ KENDİNE DEĞİŞİYOR

  17 yaşında ölen Melissa'nın babası elektrik mühendisi Gary Galka, kızının ölümünün ardından yaşadığı "paranormal" deneyimlerden yola çıkarak, kızıyla iletişim kurabilmek için bir cihaz geliştirmeye karar vermiş.

  "Kızımın ölümünün ardından zaman zaman evin kapı zili çalıyor, televizyon kanalları kendi kendine değişiyor ve ışıklar kapanıp açılıyordu." diyen Gary, sözlerine şöyle devam ediyor: "Ailemle yemek yerken, odada bir kişinin daha varlığını hissediyorduk. Yatakta yatarken yanıma birinin oturduğunu, daha sonra da göğsüme birinin başının ağırlığını hissediyordum."

  "Zamanla bu durum gelişti ve omuzlarımıza dokunulması, isimlerimizin söylenmesi ve alnımızdan öpülme hislerini yaşamaya başladık."

  Ölen kızımın ruhu evde dolaşıyor #2

  'HAYALET TESPİT' CİHAZI GELİŞTİRDİ

  Aktör Patrick Swayze ve Demi Moore'un başrölünü oynadığı 1990 yapımı, The Ghost (Hayalet) filminde de benzer bir konu işleniyordu.

  Tüm bu yaşananlar üzerine, elektromanyetik sensör sistemleri üzerine bilgisini kullanan Gary, Mel-Meter 8704 adını verdiği cihazı geliştirdi.

  Kızının ruhunun hala kendileriyle olduğuna inandığını söyleyen Gary, geliştirdiği cihazlarla kızının "Merhaba baba, seni seviyorum" sözünü kaydettiğini iddia ediyor.

  Ailenin en küçük kızı Heather'ın, ablası Melissa'yı ölümünden sonra tam üç kez gördüğünü söyleyen Gary, artık geliştirdiği "hayalet tespit" cihazlarını, amatör hayalet avcılarına satıyor.

  Gary, ürünlerin 79 dolarla 350 dolar arasında fiyat etiketine sahip olduğunu ve bunların satışından elde ettiği gelirin üçte birini de bağışladığını sözlerine ekliyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir