Euro
10.3778
1.08%
Dolar
8.5675
1.16%
Altın
513.33
1.01%
Borsa
1.44
-0.99%
Bitcoin
343.489
2.25%
20ºC
İstanbul
Gök gürültülü sağanak yağış 20 C

  Prens Harry ve Meghan Markle'ın 'unvanlarından' vazgeçmesi istendi

  İngiltere'den ayrılarak ABD'ye yerleşen Meghan Markle ve Prens Harry'nin unvanlarını bırakmalarına yönelik bir çağrı yapıldı.
  • Haber Merkezi
  • 17.05.2021 - 09:21
  • Güncelleme : 17.05.2021 - 09:35
  Prens Harry ve Meghan Markle'ın 'unvanlarından' vazgeçmesi istendi

  İngiliz Kraliyet Ailesi'nden ayrılarak yeni bir hayata başlamaya karar veren Prens Harry ve Meghan Markle'ın, unvanlarını kullanması konusunda uyarı geldi. Bazı saray yetkilileri durumdan rahatsız olduklarını dile getirdi.

  UNVANLARI İÇİN ÇAĞRI

  Bazı yetkililer, Prens Harry ile Meghan Markle'ın Oprah'la yaptıkları röportaj sonrasında rahatsız olduklarını dile getirdi. Saray yetkilileri, Prens Harry’nin geçtiğimiz günlerde bir podcast yayınında Kraliye'in parçası olmanın getirdiği kısıtlamalardan şikayet etmesi sonrası, Sussex Dükü ve Düşesi'ni unvanlarından vazgeçmeye çağırdı.

  Prens Harry ve Meghan Markle ın unvanlarından vazgeçmesi istendi #1

  "HOŞLANMIYORSANIZ UNVANLARI BIRAKIN"

  Saray yetkilileri bir açıklama yaparak, “Sussex Dükü artık başkalarından farkı olmadığını vurguladı ve kendisine çok fazla acı verdiğini söylediği kuruma saldırdı. Kurumdan bu kadar hoşlanmıyorsanız, unvanlara sahip olmamanız gerektiğine dair büyüyen bir inanç var.” dedi.

  "SADECE HARRY VE MEGHAN OLUN"

  Saray yetkilileri dışında yine saraya yakın bir kaynağın, "Unvanları bir kenara bırakmalılar. Sadece Harry ve Meghan olmalılar. Ve bunu yapmayı reddederlerse, neden olmadığını açıklamaları gerekir." açıklamasını yaptığı belirtildi.

  Prens Harry ve Meghan Markle ın unvanlarından vazgeçmesi istendi #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir