Euro
10.3633
0.51%
Dolar
8.6646
0.28%
Altın
496.14
0.39%
Borsa
1.412
0.68%
Bitcoin
289.500
-1.60%
27ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 27 C

  Putin'in rakibi Sobchak Putin'i dinlemeye gitti

  Rusya'da 2018 yılında gerçekleşecek seçimlere aday olacağını açıklayan Rusya'nın Paris Hilton'u Ksenia Sobchak, Putin'in basın toplatısına katıldı.
  • Haber Merkezi
  • 14.12.2017 - 12:25
  Putin'in rakibi Sobchak Putin'i dinlemeye gitti

  Rusya'da 2018 yılında yapılması planlanan seçimlerde aday olacağını televizyon programından duyuran Ksenia Sobchak, bugün Putin'in basın toplantısını dinlemeye gidince basın mensuplarını şaşkınlığını gizleyemedi.

  Putin in rakibi Sobchak Putin i dinlemeye gitti #1Fotoğraf kaynak REUTERS/Maxim Shemetov

  BİRÇOK İDDİA ORTAYA ATILMIŞTI

  Seçimlerde aday olacak Sobchak hakkında daha önce birçok iddia ortaya atılmıştı. Putin'in Sobchak'ın ailesine yakın olduğu ve vaftiz babası olduğu iddia edilmişti. Ancak Sobchak, bu iddiaları kesin bir dille reddetmişti.

  Putin in rakibi Sobchak Putin i dinlemeye gitti #2Fotoğraf kaynak REUTERS/Maxim Shemetov

  AÇIKLAMALARIYLA GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR

  Yaptığı flaş açıklamalarla gündemde kalmayı başaran eski gazeteci, ayrıca daha önce Kırım ile ilgili bir açıklama yaparak gündeme gelmişti. Sobchak, "Uluslararası hukuka göre Kırım Ukrayna'ya ait. Bu kadar. Ancak konuşulması gereken başka konular da var. Örneğin, Kırım'da yaşayanlara ne olacak, bu durumdan nasıl etkilenecek ve orada yaşayanların hayatı ne olacak?" şeklinde bir açıklama yaparak tepkileri üzerine çekmişti.

  Putin'in basın toplantısına katılan eski gazeteci yeni siyasetçi Sobchak'ın bu toplantıdan sonra nasıl bir yol izleyeceği merak konusu.

  Putin in rakibi Sobchak Putin i dinlemeye gitti #3Fotoğraf kaynak REUTERS/Maxim Shemetov

  PUTİN 'KAHRAMAN' OLARAK GÖSTERİLDİ

  Basın toplantısı bazı gazetecilerin ellerinde Putin ile ilgili ilginç pankartlar vardı. Bunlardan bir tanesinde Putin hakkında "Geleceğin kahramanı" şeklinde bir yazı da yer aldı.

  Putin in rakibi Sobchak Putin i dinlemeye gitti #4Fotoğraf kaynak RUPTLY

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir