Petrol
113.19
2.85%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
364.202
0.73%
22ºC
İstanbul
Çok bulutlu 22 C
  Robert De Niro: Trump'ı yumruklamak isterdim

  Robert De Niro: Trump'ı yumruklamak isterdim

  Oscar ödüllü oyuncu De Niro, ABD Başkanlık seçimlerine ilişkin video konuşmasında Cumhuriyetçi başkan adayı Donald Trump'a yüklendi.
  • Ajanslar
  • 09.10.2016 - 02:04

  Ünlü Hollywood yıldızı De Niro, 8 Kasım ABD Başkanlık seçimlerine bir  ay kala, vatandaşların sandığa gitmesini sağlamak amacıyla düzenlenen "Geleceğin  İçin Oy Ver (#VoteYourFuture)" adlı kampanya çerçevesinde hazırlanan videoda  Trump aleyhine çok sert sözler sarfetti.

  Robert De Niro: Trump'ı yumruklamak isterdim

  "ONU YUMRUKLAMAK İSTERDİM"

  Videoda eski Dışişleri Bakanı Colin Powell'in Trump için "O, bu ülke için utanç kaynağı, ulusal bir felaket" sözünü öven De Niro, Trump'ın ne  söylediğini bilmediğini belirtti. De Niro, "İnsanların yüzüne nasıl yumruk atmak istediği hakkında mı konuşuyor? Tamam, onun yüzüne yumruk atmak isterdim." dedi.

  DE NİRO'DAN TRUMP'A AĞIR SÖZLER

  Trump için "pervasız aptal", "domuz", "köpek" ve "serseri" gibi  ifadeler sarfeden De Niro, konuşmasında ABD'yi yönetebilecek kişinin Trump olmadığını öne sürdü. De Niro, şunları söyledi:

  "O, bizim başkanlık için istediğimiz kişi mi? Sanmıyorum. Bu ülkenin  yönünü önemsiyorum ve Donald Trump gibi biriyle yanlış yönde gitme ihtimalinden çok çok endişeliyim."

  73 yaşındaki ünlü oyuncu,  vatandaşlara "Geleceğinizi önemsiyorsanız,  oy verin" çağrısında bulundu.

  Videoda Edward Norton, Samuel L. Jackson, Julia Roberts ve Emma Stone  gibi ünlü isimler de yer alıyor. Bu yıldızların ise De Niro gibi kendi siyasi  görüşlerini dile getirmedikleri ve Trump aleyhine herhangi bir sert ifade  kullanmadıkları dikkati çekti.

  Trump'tan müstehcen ifadeler


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir