Petrol
81.14
-3.07%
Euro
19.2893
-0.60%
Dolar
18.6245
-0.05%
Altın
1.047
-0.40%
Borsa
4874
0.00%
Bitcoin
308.307
-2.19%
9ºC
İstanbul
Çok bulutlu 9 C

  Sapık doktor yakalanınca çıldırdı

  Haberciler tarafından suçüstü yakalanan sapık doktor, ortalığı birbirine kattı.
  • 18.05.2012 - 13:05
  Sapık doktor yakalanınca çıldırdı

  Sapık doktor yakalanınca çıldırdı #1

  İtalya'da skandalları ortaya çıkarmakla ünlü bir programda çalışan haberciler, yerleştirdikleri gizli kamerayla, hastalarına cinsel tacizde bulunduğunu görüntüledikleri doktordan esaslı bir dayak yedi. Mediaset 5 kanalında yayınlanan Striscia la Notizia adlı programda çalışan Jimmy Ghione ve kameramanı, Roma'daki muayenehanesine gelen kadınlara cinsel tacizde bulunan doktorun hışmına uğradı.

  HER YERİNİ ELLEDİ, ÖPTÜ

  Haberciler, bazı kadınların programı arayarak ihbar etmesi üzerine, muayenehaneye gizli kamera yerleştirdi ve kendi çalışanlarından bir kadını da doktorun yanına gönderdi. Doktor, yapılan ihbarları yalan çıkarmadı ve bu kadının da cinsel organını, göğüslerini elledi ve dudaklarından defalarca öptü. Kadının engellemesi üzerine doktor geri çekildi.

  "ÇOK DERİN MUAYENE" TARZI

  Kıyamet, habercilerin daha sonra odaya girmesinden sonra yaşandı. Ghione mikrofon tuttuğu ve ısrarla, "Çok derin bir muayene tarzınız var. Neden kadınları mıncıklıyor sunuz" diye sorduğu doktor çılgına dönerek, habercileri odadan kovdu ve kapıyı kapattı.

  KABLOYLA DAKİKALARCA DÖVDÜ

  Ancak habercilerin tatmin edici bir cevap almak için ısrar etmesi üzerine doktor, şiddete başvurdu. Hem kameramana hem de gazeteciye yumruk ve tekmeler savurdu. Hıncını alamayan doktor, dışarıya kadar kovaladığı habercileri, eline geçirdiği bir kabloyla da dakikalarca dövdü. Doktor hakkında cinsel taciz suçlamasıyla soruşturma başlatılırken, haberciler de doktordan şikayetçi oldu. Kanlar içinde kalan kameraman ve gazeteci, olay yerine gelen bir ambulansla hastaneye götürüldü.


  Görüş Bildir