Euro
15.3135
0.17%
Dolar
13.6190
0.22%
Altın
795.8150
0.15%
Borsa
1951
0.31%
Bitcoin
509.884
1.76%
-2ºC
İstanbul
Çok bulutlu -2 C

  Sınırda çok sayıda kişi kurşun yağmuruna tutuldu - Video

  Suriye'deki iç karışıklıktan kaçan insanlar Esad'ın askerleri tarafından öldürüldü.
  • 31.08.2012 - 17:37
  Sınırda çok sayıda kişi kurşun yağmuruna tutuldu - Video

  Sınırda çok sayıda kişi kurşun yağmuruna tutuldu - Video #1

  Suriye'de, iç karışıklıktan kaçmak için sınıra giden çok sayıda kişinin Esad askerleri tarafından kurşun yağmuruna tutularak öldürüldüğü iddia edildi.

  Suriye'de, iç karışıklıktan kaçmak için sınıra giden çok sayıda kişinin Esad askerleri tarafından kurşun yağmuruna tutularak öldürüldüğü iddia edildi. Türkiye sınırına yakın bir bölgede öldürüldüğü iddia edilen aralarında askerlerin de bulunduğu onlarca kişinin cesedi, Türkiye'ye sığınan Suriyeliler tarafından cep telefonu kameralarıyla kaydedildi.

  KURŞUN YAĞMURUNA TUTULDULAR

  İç karışıklığın yaşandığı Suriye'den yeni vahşet görüntüleri gelmeye devam ediyor. Ülkesinden kaçarak Türkiye'ye sığınan ve Şanlıurfa'daki çadır kente yerleştirilen bir Suriyeli, Esad rejiminin sergilediğini iddia ettiği vahşet görüntülerini gazetecilerle paylaştı. Cep telefonu kamerası ile Türkiye sınırına yakın bir bölgede çekildiği ileri sürülen görüntülerde, çeşitli eşyalar koydukları araçlarıyla ülkelerinden kaçmak isteyen aralarında askerlerin de bulunduğu onlarca kişi Suriye askerleri tarafından kurşun yağmuruna tutularak öldürüldü.

  HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

  YERLEŞİM YERLERİ HARABE DURUMUNDA

  Görüntülerde yaşamını yitiren onlarca kişinin cesedinin boş arazide yan yana olduğu görülüyor. Sığınmacılar tarafından dağıtılan görüntülerde, Suriye'nin Halep yakınlarındaki bir kasabada muhalifler tarafından tahrip edilen zırhlı araçlar görülürken, çatışmalarda sivil yerleşim yerlerinin harabe durumda olması dikkat çekti.


  Görüş Bildir