Petrol
95.38
-0.97%
Euro
18.3701
0.51%
Dolar
17.9589
0.34%
Altın
1.036
0.24%
Borsa
2797
0.00%
Bitcoin
416.046
-1.43%
29ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 29 C

  Sırp manastırında lezbiyen rahibe skandalı

  Sırbistan’da bulunan St. Elijah Manastırı’ndaki 72 yaşındaki baş rahibe, 36 yaşındaki rahibe Milanka Konatar’a tacizde bulundu. Skandal rahibe Konatar günah çıkarırken ortaya çıktı
  • 12.02.2015 - 09:15
  Sırp manastırında lezbiyen rahibe skandalı

  vergi.jpg

  Sırbistan, bir manastırda yaşandığı iddia edilen seks skandalıyla sarsıldı. Manastırın baş rahibesi cinsel tacizle suçlandı. 36 yaşındaki rahibe Milanka Konatar, 72 yaşındaki baş rahibeye cinsel taciz suçlaması yöneltti. Konatar, yaşadıklarından ötürü duyduğu “üzüntü ve pişmanlıkla” günah çıkarmaya karar verince olay ortaya çıktı. Konatar’ın yaşadıklarını anlattığı mektubu da dava dosyasına eklendi.

  Patrikhane’ye gönderilen şikâyet mektubunda baş rahibenin yaşadıklarını kimseye anlatmaması için genç rahibeye yemin ettirdiği de yer alıyor.

  TİTREYEN ALETLE MASAJ

  Sırbistan ve Karabağ sınırına yakın bir manastır olan St. Elijah’ta yaşanan olayda, baş rahibenin genç rahibeye zorla lezbiyen ilişkide bulunması için taciz ettiği iddia ediliyor. Konatar’dan bacaklarına ve kalçalarına masaj yapmasını isteyen baş rahibenin genç rahibeyi ormanda yürüyüşe davet ettiği belirtiliyor. Yaşadıklarını yazdığı mektupta kaleme döken Konatar, baş rahibenin “titreyen ve trafik ışığı gibi renk değiştiren bir aletle kendisine masaj yaptırdığını; bunun iğrenç olduğunu” anlattı. Baş rahibenin, Konatar önünde “uygunsuz bir şekilde soyunduğu ve kokulu yağlarla kendisine masaj yaptırdığı” öne sürüldü.

  AYİN SIRASINDA UYGUNSUZ ŞEKİLDE DOKUNDU

  Konatar, yazdığı mektubunda, “Ayin sırasında baş rahibe bana uygunsuz şekilde dokundu. Kiliseyi terk ettikten sonra beni kollarımdan tuttu ve yüzünde ilginç bir gülümsemeyle beni ormanda yürüyüşe çağırdı. Bu olayı düşünmek bile istemiyorum. Uyuduğumuz yerde ise rahatça giyinip soyunuyordu” ifadelerini kaleme aldı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir