Euro
10.1536
0.39%
Dolar
8.657
0.06%
Altın
491.01
-0.19%
Borsa
1.407
0%
Bitcoin
381.000
3.97%
14ºC
İstanbul
Bulutlu 14 C

  Süper nine soygunculara karşı

  57 yaşındaki torun sahibi nine, soygunculara silahla karşılık verdi, birini vurdu diğerini kaçırdı.
  • 24.04.2012 - 11:05
  Süper nine soygunculara karşı

  Süper nine soygunculara karşı #1

  ABD'nin Georgia eyaletinde 57 yaşındaki torun sahibi nine, kendisini soymak isteyen silahlı kişilerle girdiği silahlı çatışmada soygunculardan birini yaraladı. The Telegraph gazetesinin polis yetkililerine dayanarak verdiği haberde, Lulu Campbell adlı kadın, torununu kızının evine bıraktıktan sonra aracının önünde beliren silahlı bir kişi tarafından soyulmak istendi.

  ATEŞ ETTİM VURAMADIM

  Cambell polise verdiği ifadede, parasını vermezse ateş edeceğini söyleyen soyguncunun daha sonra ateş ettiğini ancak vuramadığını belirtti.

  Bakkal dükkanı ve benzin istasyonu sahibi olduğu için soygunculara karşı tedbir olarak her zaman yanında silah bulundurduğunu kaydeden Campbell, soyguncuya silahıyla karşılık verdiğini söyledi.

  HIRSIZLARIN BİRİNİ GÖĞSÜNDEN YARALADI

  Çatışma sonucu kullandığı kamyonetinin kaputunda 8, kalorifer ızgarasında da bir kurşun deliği açılan ve aracının ön camları kırılan Campbell, soygunculardan birini göğsünden yaraladı. Ateş açtığı diğer soyguncuysa kaçtı.

  Polis yetkilileri hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan 32 yaşındaki Brenton Lance Spencerhakkında ağır cezayı gerektiren saldırı ve silahlı soyguna teşebbüs suçlarından dava açıldığını belirtti.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir