Euro
10.0474
0.11%
Dolar
8.4515
0.16%
Altın
490.91
-0.27%
Borsa
1.393
0%
Bitcoin
340.114
-1.96%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C
  Timoşenko: O..ç..'larının kafalarından vurmaya hazırım

  Timoşenko: O..ç..'larının kafalarından vurmaya hazırım

  Cezaevinden çıkan Demir Lady Timoşenko'nun internete sızdırılan ses kaydında Kırım'ı alan Ruslar için ağır ifadeler yer alıyor.
  • 25.03.2014 - 11:12

  Timoşenko: O..ç.. larının kafalarından vurmaya hazırım #1

  Ukrayna’da başbakanlığı döneminde Rusya ile imzaladığı doğalgaz anlaşmasıyla ülkesini 2 milyar dolar zarara uğrattığı suçlamasıyla girdiği cezaevinden kısa süre önce çıkan Yuliya Timoşenko, devlet başkanlığı koltuğuna oturmak için kolları sıvadı. Timoşenko'nun internete düşen bir ses kaydı gündem yarattı.  

  "O..Ç..'LARININ KAFALARINDAN VURMAYA HAZIRIM"

  Konuşmada, Kırım’daki durumun hatırlatılması üzerine Timoşenko “Bunlar (Ruslar) tüm sınırları aştı. Elime bir makinalı tüfek alıp o..ç..’larının kafalarından vurmaya hazırım. Ben görevde olsaydım imkanı yok Kırım’ı alamazlardı. Onlara atom bombası atmak gerek." ifadelerini sarfediyor. Ruslara karşı silah kullanımı çağrısı yapan Timoşenko, hakaret içerikli sözlerinin ardından Ukrayna yönetiminin güç potansiyelinin olmadığını da itiraf ediyor.

  Timoşenko: O..ç.. larının kafalarından vurmaya hazırım #2

  "DÜNYAYI AYAĞA KALDIRMAYI ÜMİT EDİYORUM"

  Yuliya Timoşenko sonrasında ise “Bu Rusya’dan yanık bir alan dahi kalmaması için tüm bağlantılarımı devreye sokup elimden geldiği şekilde tüm dünyayı ayağa kaldırmayı ümit ediyorum” sözlerini ekliyor. 

  "O KONUŞMA OLDU"

  Ses kaydını kabul eden Timoşenko twitter sayfasına “O konuşma oldu” yazdı. Ayrıca küfürlü ifadeler kullandığı için özür diledi.  

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir