Euro
15.2540
-0.22%
Dolar
13.6095
0.15%
Altın
793.6280
-0.12%
Borsa
1961
0.49%
Bitcoin
503.200
-2.53%
2ºC
İstanbul
Çok bulutlu 2 C

  Türk erkeklerinden Perijock'a: Bize de tecavüz et

  'Hafta sonunda Romanya’da bir taksiciye tecavüz eden ve yaralayan Luminita Perijoc’un başı Türk erkekleriyle dertte.
  • 29.08.2012 - 11:04
  Türk erkeklerinden Perijock'a: Bize de tecavüz et

  Türk erkeklerinden Perijock a: Bize de tecavüz et #1

  Haberin yayınlanmasının ardından adına hayran sayfaları açan binlerce Türk , 30 yaşındaki kadına, “Türkiye’ye gel, bize tecavüz et” mesajları atarak Facebook üzerinden arkadaşlık isteği gönderdi.

  İNTERNETTE FENOMEN OLDU

  Romanya’da bindiği taksinin şoförü Nicolae Stan’i, eşyalarını taşımak için evine çağıran ve evde kendisini taciz eden Luminita Perijoc dünya gündeminden ayrılmıyor. Taksi şoförünü bıçakladığı için gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan Perijoc , internet aleminde bir fenomen oldu. Bu etkiyi yaratan isimler ise Türk erkekleri.

  "TÜRKİYE'YE GEL BANA DA TECAVÜZ ET"

  Ünlü aktris Angelina Jolie’ye olan benzerliğiyle dikkat çeken Perijoc adına hayran sayfaları açıldı, binlerce Türk sayfaya hücum etti. ‘Taksiye ihtiyacın var mı?’  Sayfayı beğenen Türk erkekleri bununla da kalmadı ve esmer güzele sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden arkadaşlık isteği gönderdi. Sayıları 100’ü bulan mesajlardan bunalan Perijoc, “Bana istediğin zaman tecavüz edebilirsin bebeğim” ve “Taksiye ihtiyacın var mı” diyen Türk erkeklerinden rahatsız olduğunu belirterek, “Tanımadığım Türk erkeklerinin bana arkadaşlık talebi göndermesi beni hasta ediyor” diyerek o isimleri ifşa etti.

  ÜÇÜNCÜ KEZ SEKS YAPMADI DİYE

  Romanya’da bir taksi şoförünü bıçak zoruyla sekse zorlayan ve Angelina Jolie’ye benzerliğiyle dikkat çeken Luminita Perijoc, Nicolae Stan’i kendisiyle 3. kez sevişmediği için bıçakladığını itiraf etti. Stan ise “Tam bir seks manyağıydı. Arkadaşlarım benimle ‘Sekse niye devam etmedin?’ diye alay ediyor. Rezil oldum” dedi.


  Görüş Bildir