Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
474.584
0.20%
14ºC
İstanbul
Açık 14 C

  Ukrayna'da düşürülen uçakla ilgili komplo teorileri

  MH17 sefer sayılı yolcu uçağının düşürülmesiyle birlikte olayın nedenine ilişkin çok sayıda komplo teorisi de ortaya atıldı.
  • 20.07.2014 - 07:36
  Ukrayna'da düşürülen uçakla ilgili komplo teorileri

  Ukrayna da düşürülen uçakla ilgili komplo teorileri #1

  İSRAİL DÜŞÜRDÜ

  Gazze operasyonu nedeniyle uluslararası kamuoyunun tepkisini üzerine çeken İsrail, dikkati başka noktaya çekmek için uçağı vurdu.

  CIA PUTİN'İ ÖLDÜRECEKTİ

  Rusya lideri Vladimir Putin’i öldürmek isteyen Amerikan Merkezi Haberalma Teşkilatı ‘(CIA) ajanları, Malezya uçağını, Rus liderin aynı rotada ilerleyen başkanlık uçağı zannederek düşürdü.

  O YOLCULAR ZATEN ÖLÜYDÜ

  Uçağın düşürüldüğünü teyit eden mesajıyla saldırının baş şüphelisi haline gelen isyancıların ‘Savunma Bakanı’ Igor Strelkov, enkaz ve çevresinde bulunan cesetlerin,  olaydan günler önce ölmüş kişilere ait olduğunu öne sürdü. Girkin, buldukları cesetlerde hiç kan kalmadığını ve çürüme işaretleri görüldüğünü iddia etti.

  İLLUMİNATİ BÜYÜK SAVAŞI ÇIKARMAK İÇİN YAPTI

  Gizemli Illuminati topluluğu, ‘Yeni Dünya Düzeni’ni kurmak amacıyla Rusya’yla Batı arasında savaş çıkartmak için uçağı hedef aldı.

  O UÇAK ASLINDA KAYIP OLAN UÇAK

  Ukrayna’da düşen Malezya uçağı, gerçekte Hint Okyanusu’na düştüğü söylenen MH370 sefer sayılı kayıp yolcu uçağıydı.

  PASAPORTLARI HASAR GÖRMEMİŞ; DÜZMECE

  Uçaktaki yolculara ait pasaportların hasar görmemiş olması, 11 Eylül saldırılarını düzenleyen El Kaide militanlarının pasaportları gibi, olayın tamamen bir düzmece olduğunun göstergesi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir