Petrol
94.77
-1.60%
Euro
18.4229
0.79%
Dolar
17.955
0.31%
Altın
1.034
0.06%
Borsa
2799
0.00%
Bitcoin
418.690
-0.12%
29ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 29 C

  Vurulan Malezya uçağının yolcuları gökten yağdı

  10 bin metre yüksekte seyrederken düşürülen uçağın yolcularının sadece kırsal alana değil evlerin içine de düştüğü ortaya çıktı.
  • 19.07.2014 - 14:26
  Vurulan Malezya uçağının yolcuları gökten yağdı

  Vurulan Malezya uçağının yolcuları gökten yağdı #1

  Malezya Havayolları'na ait 283 yolcu ve 15 mürettebatı bulunan MH 17 sefer sayılı uçağın Ukrayna'nın doğusunda düşürülmesinin üstünden zaman geçtikçe, tüyler ürpertici detaylar da su yüzüne çıkıyor. 10 bin metre yüksekte seyrederken düşen uçağın yolcularının, sadece kırsal alana değil evlerin içine de düştüğü yeni yeni ortaya çıkıyor. Kazadan bir diğer detay ise, uçağı füzeyle vurma emri verdiği söylenen Rusya yanlısı komutanın "Yolcular zaten ölüydü" şeklindeki iddiası. Ukrayna hükümeti ise Rusya yanlılarını, delilleri karartmak için ceset çalmakla suçladı.

  OLAYIN TANIĞI ANLATTI: YATAK ODASININ TAVANINDAN İÇERİYE CESET DÜŞTÜ

  Irina Tipunova, uçağın 15 kilometrelik bir alana yayılan enkazının olduğu bölgede yaşayan 65 yaşında bir kadın. Tipunova, yaşadığı o anları şöyle anlatıyor: "Korkunç bir ses duydum ve etraftaki her şey sallanmaya başladı. Ardından gökyüzünden bir şeyler yağdığını gördüm sonra feci bir ses geldi ve yatak odasının tavanından içeri bir kadın cesedi düştü. Tavanda kocaman bir delik oluştu."

  CESET, HALA YATAK ODASINDA YERDE DURUYOR

  Tipunova'nın çatısından içeri giren ve Malezya uçağındaki bir yolcuya ait kadın cesedi, hala yatak odasında yerde dürüyor çünkü uzmanlar Tipunova'ya cesede dokunmamasını, inceleme için geleceklerini söylemiş.

  Vurulan Malezya uçağının yolcuları gökten yağdı #2

  AYRIKÇILARIN KOMUTANININ İDDİASI: ONLAR ZATEN ÖLMÜŞTÜ

  Kazanın ardından yaşanan tüyler ürpertici gelişmeler sadece bununla sınırlı değil. Uçağı düşürmekle suçlanan Rusya yanlısı ayrılıkçıların komutanı Igor Girkin ise bir başka iddia ortaya atarak olay yerindeki cesetlerin birçoğunun kanının çekilmiş olduğunu ve bu kişilerin uçak kalkmadan önce zaten ölmüş olabileceklerini öne sürdü.

  "AYRILIKÇILAR CESETLERİ ÇALIYOR"

  Bir başka iddia da Ukrayna hükümetinden geldi. Rusya yanlılarını suçlayan Ukrayna hükümeti, yazılı bir açıklama yaparak delil karartmak için olay yerinden 38 cesedin "çalındığını" öne sürdü.

  Vurulan Malezya uçağının yolcuları gökten yağdı #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir