Euro
9.4367
-0.2%
Dolar
7.8179
-0.17%
Altın
455.46
-0.3%
Borsa
1.327
0.13%
Bitcoin
148.850
-1.65%
6ºC
İstanbul
Çok bulutlu 6 C

  Yunanistan küçük kızın ailesini arıyor - izle

  Yunanistan polisi Maria isimli küçük kızın ailesini arıyor.
  • 22.10.2013 - 09:54
  Yunanistan küçük kızın ailesini arıyor - izle

  Yunanistan küçük kızın ailesini arıyor - izle #1

  Yunanistan’ın Farsala kentinde, Roman mahallesine yapılan uyuşturucu ve silah baskınında bulunduktan sonra uluslararası soruşturmanın parçası haline gelen Maria isimli kız çocuğu için, polise dünyanın dört bir yanından 8 bin başvuru yapıldı.

  Yunanistan küçük kızın ailesini arıyor - izle

  KÜÇÜK KIZ İÇİN SORUŞTURMA BAŞLATILDI

  Yunan basını tarafından 'sarışın melek' olarak adlandırılan sarı saçlı, mavi gözlü kız çocuğunun kaçırılmış olabileceği şüphesi üzerine polis tarafından soruşturma başlatıldı.

  DNA TESTİ YAPTILAR, TUTUKLANDILAR

  Dört yaşındaki küçük kızın anne ve babası olduğunu iddia eden 40 yaşındaki çiftle hiçbir benzerliği olmaması polisin dikkatini çekti. DNA testi yapılan Maria’nın ebeveyni olduğunu iddia eden Hristos Salis ve Eleftheria Dimopoulou’yla kan bağı olmadığının ortaya çıkmasıyla çift çocuk kaçırma suçundan tutuklandı.

  POLİSE 8 BİN TELEFON GELDİ

  Küçük kız Maria için, polise dünyanın dört bir yanından 8 bin başvuru yapıldı. Polis, dördü ABD, diğerleri İsveç, Fransa, Kanada ve Polonya’dan gelen 8 bin telefonu ciddi olarak incelemeye aldıklarını açıkladı.

  'PARA İÇİN DANS ETTİRİLİYOR'

  Maria, Yunanistan Sosyal Servisi tarafından yaşadığı yerden alınarak Atina merkezli 'Smile of The Child' isimli bir yardım kuruluşuna götürüldü. Yannopoulos'a göre kanıtlar, küçük kızın çocuk kaçakçılığı kurbanı olduğunu gösteriyor. Yannopoulos, Maria’nın dans ettiği görülen yakın tarihte çekilmiş bir video için, 'Birlikte yaşadığı aile tarafından para için dans ettiriliyor' yorumunu yaptı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir