taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.6474
Euro
7.2727
Altın
1593
Borsa
89090.91
Gram Altın
340.485
Bitcoin
41943.71

Ebru Gündeş Özgecan'ın katillerine en ağır cezayı istedi

Ebru Gündeş, Özgecan Aslan'ın katillerinin ağır şekilde cezalandırılmasını istedi: Herkese ibret olacak ceza verilsin


Whatsapp ile paylaş

Ebru Gündeş Özgecan'ın katillerine en ağır cezayı istedi

ebru

Ebru Gündeş, Mersin'in Tarsus ilçesinde katledilen Özgecan Aslan için Demet Akalın ve Beren Saat'in ardından Instagram hesabından duygusal bir mesaj yayınladı.

"YA İDAM YA HADIM"

Özgecan'ın fotoğrafını da paylaşan ünlü sanatçı, katillerin cezasını çekmesini istedi: "Allah'ım içim yanıyor. Ne olur ailesine sabır ver Allah'ım. Herkese ibret olacak ceza verilsin ve yasa değişsin; cani, idam ya da hadım edilsin. Başka türlü olmayacak!"

Ebru Gündeş'in mesajı şöyle:

"NEDEN GÖMÜYORSUNUZ ANNE BENİ?"

"Anne, beni duyuyor musun? Bugün pazar değil, neden yıkıyorsunuz beni? Kıyafetlerim nerede? Bu beyaz örtü ne anne? Çok sert, neden? Bir tabutun içindeyim, kim bu insanlar? Neden gömüyorsunuz anne beni?

"PİS SOĞUK ELLERİYLE DOKUNDULAR BANA"

Ben isteyerek yapmadım bunları, tecavüz ettiler anne! Burası çok karanlık. Korkuyorum anne... Pis, soğuk elleriyle dokundular bana. Bağırdım, çığlık attım; kimse duymadı, kimse yardım etmedi bana anne! Kendimi korumaya çalıştım; bileklerimi kestiler anne, ellerimi kopardılar! Artık sana dokunamayacak mıyım? Ateşe attılar beni anne, yaktılar beni! Anne sen beni bırakmazsın değil mi? 'Kızım, canım yavrum' deyip sarılırsın bana, değil mi? Annem, ben seni asla yalnız bırakmam sen de beni yalnız bırakmazsın değil mi?..."

Ebru Gündeş Özgecan'ın katillerine en ağır cezayı istedi

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir