taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.4494
Euro
7.1849
Altın
1628.22
Borsa
88125.04
Gram Altın
338.061
Bitcoin
43111.74

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin Osmanlıca yazı yazdı

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, okullarda süt dağıtımına katıldı. Vali Şahin, kampanyanın sloganı 'Sağlık için süt için' cümlesini tebeşirle kara tahtaya Osmanlıca yazdı.

AA | 11.02.2015 - 15:06..
Whatsapp ile paylaş

Edirne Şükrüpaşa İlkokulu’nda düzenlenen süt dağıtımına katılan Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, minik öğrencilerle birlikte sıralarında oturarak süt içti.

Vali Şahin, öğrencilere sütün önemini anlatarak, "Allah’ın en güzel yarattıklarından birincisi insan ikincisi de süttür" dedi.

ÖĞRENCİLERLE SÜT İÇTİ

Vali Dursun Ali Şahin, kent genelinde 18 bin 600 öğrenciye süt dağıtımı yapılacağını söyledi. Minik öğrencilerin sıralarında yanlarına oturan Vali Şahin, onlarla birlikte süt içmeyi de ihmal etmedi.

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin Osmanlıca yazı yazdı

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin Osmanlıca yazı yazdı İZLE

SLOGANI OSMANLICA YAZDI

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Şükrüpaşa İlkokulu’ndaki programının sonunda, ülke genelinde uygulamaya başlatılan kampanyanın sloganı olan 'Sağlık için süt için' cümlesini kara tahtaya Osmanlıca yazdı.

Bir gazetecinin 'Sloganı neden Osmanlıca yazdınız' sorusuna ise Vali Şahin, "Dikkat çeksin diye. Bu durumda daha fazla dikkat çeker. Şimdi de siliyoruz" diyerek, sınıfta bulunan öğretmene silmesi konusunda talimat verdi.

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin Osmanlıca yazı yazdı

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin Osmanlıca yazı yazdı

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir